• جمعه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-3888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

رییس حراست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی:

حواشی پایانی مسابقه فوتسال، نشات‌گرفته از جریان رقابت بود

قریب می‌گوید حواشی به وجودآمده در دیدار مقاومت البرز و فرش‌آرا به واسطه حساسیت‌های به وجود آمده در جریان این دیدار بوده‌است.

امیر قریب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص حواشی به وجودآمده در پایان دیدار فرش‌آرا مشهد و مقاومت البرز اظهار کرد: در پایان دیدار فرش‌آرا و مقاومت، بازیکنان و سایر اعضای تیم مقاومت البرز به خوشحالی و ابراز احساسات پرداختند. نیروهای حفاظت فیزیکی واحد حراست اداره کل ورزش و جوانان با توجه به احتمال بروز حواشی به واسطه جو خاص سالن به عوامل و اعضای تیم مقاومت توصیه کردند که خویشتنداری نموده و از مجادله بیشتر بپرهیزند.

وی افزود: متاسفانه در واکنش به صحبت محترمانه نیروی حراست فیزیکی، سرپرست تیم مقاومت البرز شروع به توهین کرد و حتی خود را منتسب به یکی از نهادهای نظامی کشور دانست. در واکنش به این توهین‌ها، نیروی انتظامی نیز وارد عمل شد و سعی کرد به غائله خاتمه دهد اما بی‌احترامی‌های سرپرست تیم مقاومت البرز ادامه یافت.

رییس حراست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به اینکه نیروهای حفاظت فیزیکی واحد حراست با رعایت ادب به صحبت با عوامل تیم مقاومت البرز پرداختند، تصریح کرد: پس از آن طبق هماهنگی‌های انجام‌شده از سوی مقامات ذیربط قرار بر این شد که این موارد به صورت کامل به نهادهای مربوطه گزارش شود و اقدامات لازمه صورت گیرد اما با عذرخواهی سرپرست تیم مقامت و گذشت نیروی حفاظت فیزیکی این ماجرا ختم به خیر شد. بدون شک قانون‌مداری سرلوحه همیشگی ما در تمامی شرایط بوده و هست و در این ماجرا نیز حتی درخواست استعلام کردیم تا ببینیم هویت این فرد که هم توهین می‌کند و هم خود را به نهادهای نظامی مرتبط می‌داند، چیست؟ 

قریب تصریح کرد: باید از نیروی انتظامی نیز تشکر کنم که همکاری خوبی با نیروهای ما در سالن شهدای مدافع حرم داشتند و به موقع در محل حاضر شدند، دوستان در تیم‌های سایر نقاط کشور که به مشهد می‌آیند باید بدانند که در خراسان رضوی همواره مسائل امنیتی مربوط به مسابقات ورزشی تمام و کمال رعایت می‌شود و قانون‌مداری سرلوحه کار ماست.

وی خاطرنشان کرد: حراست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در همه حال حامی پرسنل زحمتکش خود هست، در این رابطه هم به نیروی مربوطه اعلام شد که در صورتیکه می‌خواهد از حق قانونی خود استفاده کند، تمام و کمال از وی حمایت می‌کنیم اما ایشان مدیر تیم مقاومت البرز را بخشید.

همچنین گفتنی است در مسابقه فرش‌آرا و مقاومت البرز که در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتسال در سالن شهدای مدافع حرم برگزار شد، از سوی عوامل تیم مقاومت البرز به تقوی، سرپرست تیم فرش‌آرا نیز توهین شد که وی در واکنش به این اتفاقات قرار است شکایت خود را در کمیته انضباطی سازمان لیگ فوتسال کشورمان به ثبت برساند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: