• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-6788-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

سرمربی فرش‌آرا:

نباید حق فرش‌آرا تضییع شود/ مقابل گیتی‌پسند کار سختی داریم

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد معتقد است جوانگرایی در جامعه داوری نباید دلیلی برای تضییع حق فرش‌آرا شود. 

محسن خبیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص بازی حساس تیمش با گیتی‌پسند اصفهان، اظهار کرد: بعد از باختی که در مقابل مقاومت البرز داشتیم، سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ روحی‌روانی آماده دیدار با گیتی‌پسند کنیم. امیدواریم توانسته‌باشیم تیم را به شرایط قبلی بازگردانیم.

وی با اشاره به شکست هفته گذشته تیمش ادامه داد: متاسفانه بر اثر یک غفلت بازی را واگذار کردیم ولی با این حال تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در بازی با گیتی‌پسند اصفهان این شکست را جبران کنیم. بازی هفته گذشته برایمان تمام شده و می‌خواهیم در این هفته  عملکرد خوبی داشته‌باشیم. 

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد با اشاره به قدرت گیتی‌پسند، تصریح کرد: با تیمی بازی داریم که قهرمانی ایران و نایب قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد، کتمان نمی‌کنم که دیدار با چنین تیمی قطعا سخت است.

خبیری گفت: گیتی‌پسند 8 بازیکن ملی‌پوش در تیم خود دارد. با این حال آنالیز خوبی از این تیم انجام دادیم و امیدوارم بتوانیم با شرایط خوبی زمین بازی را ترک کنیم. 

وی عنوان کرد: بازیکنان جوانی را در اختیار داریم که می‌توانند عملکرد خوبی در زمین داشته‌باشند، بازیکنان اگر بتوانند دستورات کادرفنی را در زمین بازی پیاده کنند، می‌توانیم با امتیاز به مشهد بازگردیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد خاطرنشان کرد: متاسفانه تا هفته دهم لیگ برتر اعتراضی از سوی باشگاه فرش‌آرا در خصوص عملکرد ضعیف داوران صورت نگرفته‌بود ولی هفته گذشته و در مقابل تیم مقاومت البرز، قاضی میدان عملکرد ضعیفی داشت و سبب شد نتیجه بازی به ضرر ما به پایان برسد. 

خبیری اضافه کرد: می‌خواهیم فیلم اشتباهات داوری را در طول این چند هفته برای کمیته داوران ارسال کنیم، می‌دانیم داوران جوانی در لیگ برتر قضاوت می‌کنند ولی به هیچ عنوان نباید حقی از باشگاه فرش‌آرا ضایع شود. 

وی افزود: در برخی از بازی‌ها تیم‌های برنده و بازنده اعتراضاتی را به داوران داشته‌اند که این موضوع نشان می‌دهد مشکلی وجود داشته‌است، امیدوارم در ادامه مشکلات داوری کمتر شود تا حق تیمی ضایع نشود. 

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد در خصوص عملکرد گیتی‌پسند در چند سال اخیر در لیگ برتر گفت: گیتی‌پسند در فاز دفاعی و حمله از بهترین تیم‌های ایران است، تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم عملکرد خوبی را مقابل بهترین تیم ایران به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: