• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-5685-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

برگزاری اولین همایش ارزیابی عملکرد انتخاباتی

اولین همایش ارزیابی عملکرد انتخاباتی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، محمد صادقیه در نشست خبری اولین همایش ارزیابی انتخاباتي، اظهار کرد:کار کارشناسی دقیقی از پوسترهای انتخاباتی تا شکل برگزاری انتخابات، برنامه ریزی، سازمان دهی و تبلیغات در قالب همایش در حال انجام است. 

دبیر علمی این همایش با بیان اینکه سرفصل ها شامل ارزیابی عملکرد انتخاباتی و برندسازی سیاسی است، عنوان کرد: مخاطبین اصلی ارزیابی عملکرد انتخاباتی، کاندیداهای شورای شهر گذشته هستند که می توانند با دسترسی به نقاط ضعف و قدرت خود بر اساس چارت ارزیابی عملکردی ارائه شده در همایش از آن در انتخابات آتی استفاده کنند، برندسازی انتخاباتی بیشتر مورد استفاده کاندیداهای مجلس شورای اسلامی آینده است، سرفصل دیگر این همایش مبحث آموزش سخنرانی انتخاباتی است که به صورت کاملا علمی به کاندیداها ارائه می شود.

وی تصریح کرد:اساتید همایش خود بنده و آقای مهندس موحدی نژاد هستند. از چهره های گذشته یا فعلی نمایندگان شورای شهر یا مجلس نیز به عنوان  مخاطبین و مهمانان ویژه دعوت خواهد شد. 

وی افزود: این همایش ۶ مهرماه، به مدت یک روز، از ساعت  ۹ الی ۱۷ در هتل فردوسی مشهد  برگزار خواهد شد و از استان های مختلف در آن شرکت خواهند کرد.

صادقیه گفت: کارگاه های برندسازی دیجیتال، برندسازی سیاسی و ارزیابی عملکرد انتخاباتی نیز برگزار خواهد شد که آموزش های آن ها در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. محصولات آموزشی خاصی نیز تهیه شده که برای اولین بار در این همایش رونمایی و با تخفیف ویژه به شرکت کنندگان عرضه خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: