• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-13414-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

صالحی:
امیدواریم دبیرستان انرژی اتمی استعدادهای خوبی پرورش دهد

دکتر علی اکبر صالحی گفت: امیدواریم دبیرستان انرژی اتمی بتواند استعدادهای خوبی را پرورش دهد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رئیس سازمان انرژی اتمی که عصر امروز در جریان بازدید از دبیرستان انرژی اتمی مشهد سخن می‌گفت در ادامه اظهار کرد: مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام باید منشا خیر و برکت باشد و امیدوارم با افتتاح این مدرسه در استان خراسان بتوانیم استعدادهای خوبی را پرورش دهیم.

 وی گفت: با توجه به اینکه این مدرسه بعد از تهران دومین مدرسه ای است که در ایران افتتاح می‌شود، باید به گونه‌ای رفتار کنیم که این گونه مدارس الگویی باشند برای سایر استان‌ها. 

صالحی در خصوص افتتاح این مدارس در سایر استان‌ها گفت: باید مردم برای افتتاح چنین مدارسی کمک کنند قطعا سازمان انرژی اتمی نمی‌تواند به تنهایی این مدارس را افتتاح کند و باید مردم مشارکت داشته باشند. در هر حال در مشهد نهادهای مختلفی کمک کردند تا این مدرسه افتتاح شد. 

رئیس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: این مدرسه در یکی از بهترین مناطق شهر مشهد افتتاح شد و قطعا در آینده تجهیز خواهد شد و امیدواریم این مدرسه هرچه بهتر و بیشتر تجهیز شود تا بتوانیم استعدادهای خوبی را پرورش دهیم.

وی افزود: مدرسه‌ای که در تهران افتتاح شده مدیریت خوبی را دارد که توانسته‌ تاکنون موفقیت‌های خوبی را به دست آورد.

صالحی خاطرنشان کرد: باید بتوانیم با مدیریت خوب از نخبه‌های خود بهترین استفاده را ببریم، نمی‌توانیم کسانی که استعداد بهتری را دارند بیشتر مورد تمرکز قرار دهیم و باید برای همه دانش آموزان این چنین امکاناتی را فراهم کنیم، امیدوارم همانند سایر نخبگان بتوانیم در دانشگاه ها استعدادیابی داشته باشیم تا در آینده حرف‌های بیشتری در سازمان انرژی اتمی داشته باشیم. 

وی در خصوص فجایع میانمارعنوان کرد: کشور ایران همواره حمایت خود را از مردم مظلوم انجام داده و با توجه به صحبت‌هایی که دکتر روحانی در روز گذشته انجام دادند به طور قاطع حمایت خود را از مردم مظلوم میانمار انجام خواهیم داد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: