• جمعه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-8788-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

حسین بادامکی:

برق نوین را دست کم نمی‌گیریم/ شرایط مالی سیاه‌جامگان خوب است

کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان خراسان می‌گوید تیمش جام حذفی را همانند لیگ با جدیت دنبال خواهدکرد.

حسین بادامکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شرایط تیم سیاه‌جامگان برای بازی با برق نوین شیراز در جام حذفی اظهار کرد: خوشبختانه در تعطیلات لیگ شرایط تمرینی خوبی را پشت سرگذاشتیم و با روحیه بالایی برای بازی با برق نوین شیراز خود را آماده کرده‌ایم.

وی ادامه داد: قبل از شروع لیگ دیدار دوستانه‌ای با این تیم بازی برگزار کردیم، با توجه به حضور کادرفنی بادانش و بازیکنان باتجربه بازی سختی را مقابل برق نوین شیراز در پیش داریم، ولی با این حال تمام تلاش خود را خواهیم‌کرد تا بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

بادامکی در خصوص حساسیت جام حذفی عنوان کرد: بازیکنان تمام تلاش خود را خواهندکرد تا مرحله به مرحله شرایط بهتری داشته‌باشیم، قطعا بازی‌های جام حذفی را همچون لیگ برتر با جدیت دنبال خواهیم کرد.

کاپیتان تیم سیاه‌جامگان درباره حضور هواداران در این بازی گفت: حضور هواداران در ورشگاه به بازیکنان انگیزه مضاعف خواهدداد و امیدوارم همانند بازی‌های گذشته از تیم خود حمایت کنند.

وی در پایان در خصوص شرایط مالی باشگاه سیاه‌جامگان تصریح کرد: مسئولین باشگاه تاکنون شرایط خوبی را از نظر مالی فراهم کرده‌اند و شرایط بهتری را نسبت به سال گذشته داریم، امیدوارم تا پایان لیگ شایط خوبی را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: