• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-6585-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

یک نماینده مجلس:

حوادث میانمار، روح هر انسان آزاده‌ای را آزرده خاطر می‌کند

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدتی است که شاهد دیدن و شنیدن حوادث دردناکی هستیم که در میانمار در حال رخ دادن است، کشتار وحشیانه کودکان و زنان آن هم در اوج بی‌پناهی و بی کسی، محال است روح هر انسان آزاده‌ای را آزرده خاطر نسازد.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، حمید بنایی در پیامی در خصوص کشتار وحشیانه و نسل کشی مسلمانان مظلوم میانمار، اظهار کرد: محاصره و قتل عام هزاران نفر از مردم و کودکان مظلوم و بی دفاع و تجاوز به زنان مسلمان توسط بوداییان منطقه و تهدید این مردم مسلمان توسط رئیس جمهور این کشور پس از لغو تحریم‌های آمریکا علیه میانمار نشان دهنده چراغ سبز دولت آمریکا برای انجام این جنایت هولناک توسط وحشیان میانماری است.

وی ادامه داد: در این میان سکوت دولت‌های اسلامی در برابر این فاجعه عظیم و یا از آن سو سکوت مدعیان حقوق بشر و برخی دولتها و سازمان‌های بین‌‌المللی رنج مضاعفی است بر مسلمانان زخمی و محاصره شده‌ای که در کنار مرزهای بسته میانمار و بنگلادش جمع شده‌اند و عاجزانه درخواست یاری و کمک می‌کنند.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: اینجانب به همراه مردم شریف و قدردان گناباد و بجستان، کشتار و اخراج مسلمانان مظلوم میانمار را شدیداً محکوم کرده و بر مسئولیت دولت میانمار در قبال حوادث اخیر و ضرورت حمایت از اقلیت مسلمان این کشور تأکید می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: