• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-10287-5
  • خبرنگار : 15011
  • منبع خبر : ----

درخشش مرکز خراسان در جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صداوسیما

صدا وسیمای خراسان رضوی تنديس مركز برتر دربخش پژوهش جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صداوسیما را ازآن خود کرد.

 به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی، مدیرکل این مرکز گفت :در اختتامیه بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های صدا و سیما، که در سنندج برگزار شد، از هنرمندان سینما، تلویزیون، شعر، موسیقی و دیگر عرصه‌های فرهنگی و هنری کشورمان تجلیل شد و صداوسیمای خراسان رضوی با کسب 16 جایزه خوش درخشید.

محسن نصرپور افزود: در تقدیرهای اختتامیه جشنواره بیستم از16جایزه اهدایی به مرکز خراسان رضوی 9جایزه در بخش سیما، 2جایزه مربوط به واحد خبر،2جایزه مربوط به واحد شعر و موسیقی و سه جایزه ازآن واحد پژوهش مرکز خراسان رضوی شد و علاوه بر آن صدا وسیمای خراسان رضوی تنديس مركز برتر دربخش پژوهش را از آن خود کرد.

وی در ادامه افزود: واحد پژوهش مرکز خراسان رضوی با دریافت سه جایزه با کسب بیشترین جوایز، به عنوان واحد برگزیده پژوهش در میان مراکز استانی در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز برگزیده شد.

مریم مطهری با پژوهش «شناسایی و معرفی کارآفرینان برجسته خراسان رضوی با نگاهی به موانع و محدودیت‌های موثر بر  عملکرد آن‌ها» مقام اول در بخش تحقیقات اسنادی و میدانی، مهدی رشکیانی با پژوهش «بایسته ها و راهبردهای طراحی محتوا و پیام ویژه تولید و کارآفرینی در تهیه مستندهای کوتاه تلویزیونی» مقام اول بخش اقتصاد مقاومتی و نعمت اعظمی با پژوهش «نقش برنامه‌های تلویزیونی شبکه‌های ماهواره‌ای بر سبک زندگی مردم شهر مشهد»، مقام دوم بخش تحلیل محتوای کیفی ازبرگزیدگان این جشنواره در بخش پژوهش بودند.

نصرپور گفت: در بخش سیما عناوین برتر سیمای خراسان رضوی شامل بهترين کارگردانی فیلم تلویزیونی به هادی حاجتمند برای  فیلم اشنوگل، بهترین تهیه کننده فیلم تلویزیونی به ابراهیم اصغری برای فیلم اشنوگل، بهترین پژوهش و نگارش فیلم مستندبه جواد تقوی نیا برای مردم خیال، بهترین کارگردانی مستند به  جواد تقوی‌نیا برای مردم خیال، بهترین پژوهش و نگارش برنامه گزارشی به علی خیابانی برای صبای خراسان، بهترین کارگردانی برنامه گزارشی به امید نوریان برای صبای خراسان ،بهترین تيتراژ برنامه‌های ترکیبی به  خانیکی برای برنامه شمسه اهدا شد. 

در بخش خبرتقدیر ویژه هیات داوران از مریم تکافی برای تدوین گزارش بوم گردی وتقدیر ویژه هیات داوران از اعظم فریدون مقدم برای گزارش خبری رادیویی ورتبه برتر گزارش تلویزیونی در حوزه سلامت به مریم تکافی برای گزارش درمانگر کوچک ورتبه برتر گزارش رادیویی در حوزه سلامت به اعظم فریدون مقدم برای گزارش گردشگری سلامت اهداشد.

در بخش موسیقی کسب رتبه بهترین کارگردانی وتدوین برای نماهنگ نماز جمعه  به مصطفی مسگری وجایزه بهترین خواننده  برای خوانندگی قطعه ی محلی شاواش  به حمید حیدری اهدا شد.

و در نهايت تنديس مركز برتر در حوزه‌ي پژوهش به صداوسیمای خراسان رضوي اهداشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: