• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-14286-5
  • خبرنگار : 15214
  • منبع خبر : ----

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد

افزایش حمایت مالی از تشکل‌های فرهنگی و سیاسی دانشگاه

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افزایش حمایت های مالی از تشکل‌های فرهنگی و سیاسی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد طی سال تحصیلی جدید خبر داد.

دکتر امیر صالح مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، عنوان کرد: براساس مصوبه هیئت نظارت، پرداخت هزینه فعالیت‌ها و برنامه‌های تشکل‌های فرهنگی و سیاسی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال تحصیلی جدید افزایش پیدا کرده است که می‌تواند در افزایش انگیزه دانشجویان موثر باشد.

اختصاص 2 میلیارد تومان به بهبود خوابگاه‌ و سلف سرویس دانشگاه

وی گفت: حدود 2 میلیارد تومان به منظور بهبود وضعیت خوابگاه‌ها و سلف سرویس این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید هزینه شده است.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه تعمیر و بازسازی خوابگاه‌ها و سلف در ایام تعطیلات تابستانی در حوزه پردیس دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد صورت گرفته است، اظهار کرد: یکی از ساختمان‌های بزرگ و قدیمی خوابگاه‌ها به نام بهارستان1 که ظرفیت 550 دانشجو را دارد، به طور کامل در حال بازسازی است و بیش از یک میلیارد تومان هزینه نوسازی این ساختمان بوده است.

صالح مقدم با اشاره به اینکه سلف پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به طور کامل نوسازی می‌شود که بالغ بر 600 میلیون تومان هزینه خواهد داشت، ادامه داد: با همکاری دانشگاه اقلامی نظیر تلویزیون LED و LCD، فرش، موکت، ماشین لباسشویی، ماکروفر و یخچال خریداری شده است که در طول 20 سال گذشته منحصر به فرد بوده است.

وی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تمام قوانین و لوازم برای فعالیت‌های دانشجویی فراهم شده است. تشکل‌های سیاسی تحت‌نظرهیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاه می‌توانند برنامه‌های خود را پیگیری کنند.


 مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهدبا تاکید براینکه نشریات دانشگاه علوم پزشکی از لحاط تعداد و تیراژ در سال گذشته عملکرد موفقی داشتند، یادآور شد: کمیته نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با برگزاری جلسات منظم این آمادگی را دارند که تقاضای تاسیس و انجام فعالیت نشریاتی را از جنبه‌های مختلف حمایت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: