• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-9888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

رییس هیات اسکیت خراسان رضوی:

طرقبه‌شاندیز در آستانه قهرمانی لیگ اسکیت کشور

محمد عجم از صدرنشینی تیم اسکیت طرقبه‌شاندیز در مسابقات کشوری خبر داد.

محمد عجم در گفت و گو با خبرنگارورزشی ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به نتایج خوب تیم اسکیت طرقبه‌شاندیز در مسابقات کشوری اظهار کرد: در مراحل دوم و سوم لیگ اسکیت کشور باز هم شاهد موفقیت اسکیت‌بازان خراسانی بودیم، خوشبختانه با بیش از هزار امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول در رده نخست قرار داریم.

وی افزود: دور چهارم و پایانی مسابقات نیز پنجشنبه و جمعه در تهران برگزار می‌شود و اگر مشکل خاصی برای بازیکنان نماینده خراسان رضوی رخ ندهد، حتی اگر با تیمی معمولی هم در این دور از رقابت‌ها شرکت کنیم، باز هم به مقام قهرمانی خواهیم‌رسید.

عجم در رابطه با تیم طرقبه‌شاندیز گفت: پیستی که نماینده خراسان رضوی در آن تمرین می‌کند در شهرستان طرقبه‌شاندیز است و با توجه به اینکه شهرداری منطقه زحمات زیادی برای آماده‌سازی این پیست کشیده و تعامل خوبی با هیات دارد، تیم خراسان رضوی با نام طرقبه‌شاندیز در رقابت‌های کشوری شرکت کرد.

رییس هیات اسکیت خراسان رضوی در رابطه با دعوت اسکیت‌بازان خراسانی به تیم ملی اسکیت کشورمان گفت: پیش از اعمال تغییرات در راس فدراسیون رسم بر این بود که بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملی خود بخشی از هزینه اعزام را برعهده می‌گرفتند اما بهمن محمدرضایی، رییس جدید فدراسیون معتقد است که نباید بازیکن تیم ملی هزینه‌ای بابت اعزام بپردازد.

وی افزود: دو بازیکن در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان از خراسان رضوی به تیم ملی دعوت شدند و در اردوی تیم ملی نیز حضور داشتند اما چون اسکیت‌بازان خراسانی در مواد بالا شرکت می‌کردند، متاسفانه تیم ملی آنها را اعزام نکرد. تیم ملی به صورت کامل در مسابقات بین‌‎المللی اخیر شرکت نکرد و به همین خاطر اسکیت‌بازان خراسانی از اعزام بازماندند.

عجم تصریح کرد: البته ما به فدراسیون اعلام کردیم که می‌توانیم برای بازیکنان خراسانی اسپانسر مهیا کنیم اما فدراسیون درگیر تغییرات مربوط به انتخابات ریاست فدراسیون جدید بود و دیگر زمان اعزام گذشت.

رییس هیات اسکیت خراسان رضوی از توافق با شرکت ابنیه پدیده شاندیز در رابطه با استفاده از زمین اسکیت روی یخ این مجموعه خبر داد و گفت: طبق توافق صورت گرفته با این شرکت، قرار بر این شد تا در دی‌ماه 1396 نخستین سمینار اسکیت روی یخ ایران را در دو بخش آموزشی و معرفی، در این مجموعه برگزار کنیم. امیدواریم این مهم سرآغاز اتفاقی خوب باشد و در المپیک زمستانی  آتی بتوانیم از ثمراتش بهره‌مند شویم.

وی افزود: همچنین در راستای ارتقای اسکیت روی یخ خراسان رضوی نیز تفاهم‌نامه‌ای به زودی میان فدراسیون و مجموعه پدیده منعقد می‌شود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: