• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-16014-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

در واکنش به تصویب لایحه دریافت سهم سه‌درصدی آموزش‌وپرورش از عوارض نوسازی؛

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان:
خواهان تمام سهم پنج‌درصدی خود هستیم

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گفت: شورای شهر جدید سه‌درصد حق آموزش‌وپرورش را به‌عنوان لایحه در صحن شورا تصویب کرده است؛ ما خواهان سهم 5 درصدی هستیم و لایحه‌ای برای 5 درصد ارائه خواهیم داد.

علی‌رضا کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص مصوبۀ دیروز شورای شهر مشهد مبنی‌بر دریافت سهم سه‌درصدی آموزش‌وپرورش از محل عوارض، اظهار کرد: این موضوع در آخرین روزهای شورای قبلی به‌عنوان لایحه به صحن شورا رفت، به کمیسیون‌ها ارجاع داده شد و با سه‌درصد کار کارشناسی انجام دادند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شورای جدید می‌خواست اقدامی در زمینه سهم آموزش‌وپرورش از عوارض نوسازی انجام دهد، فعلاً این موضوع را با سه درصد تصویب کرده است، اما ما قطعاً آن را به 5 درصد تبدیل می‌کنیم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان خاطرنشان کرد: ما به سهم سه‌درصدی اعتراض می‌کنیم و لایحه سهم 5 درصدی را به شورای شهر خواهیم داد.

کاظمی گفت: شورای شهر جدید به این دلیل که می‌خواست زود به نتیجه برسد، همان سه درصد را به‌عنوان لایحه در صحن شورا تصویب کرده است. ما خواهان سهم 5 درصدی هستیم و لایحه‌ای برای 5 درصد ارائه خواهیم داد.

وی در خصوص آخرین وضعیت شکایت آموزش‌وپرورش از شورای شهر چهارم به دلیل پرداخت‌نشدن سهم 5 درصدی آموزش‌وپرورش از عوارض نوسازی تصریح کرد: با توجه به تغییری که در شورای شهر و شهرداری ایجاد شده است، تلاش می‌کنیم این موضوع را بدون مراجعه به مراجع قانونی و با تعامل با شورای شهر جدید که افق‌های جدیدی را فراروی آموزش‌وپرورش گشوده‌اند، حل کنیم. بنابراین شکایت قبلی خود را ادامه نمی‌دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: