• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-10388-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

بابایی: فرش‌آرا می‌تواند بین پنج تیم برتر ایران بماند

کارشناس فوتسال خراسان رضوی معتقد است فرش‌آرا می‌تواند با حفظ روند موجود و دقت بیشتر در ادامه فصل در جمع پنج تیم برتر فوتسال ایران باقی بماند.

محمد بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان،  در خصوص نتایج تیم فرش‌آرا در لیگ برتر، اظهار کرد: با توجه به تغییراتی که در ابتدای فصل باشگاه فرش‌آرا انجام داد تاکنون نتایج قابل قبولی را به دست آورده ولی باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی‌ها صورت گیرد که این نتایج استمرار داشته‌باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر دو گزینه خوب و عالی را پیش رو داریم، تا این هفته از لیگ تیم فرش‌آرا شرایط خوبی را از لحاظ فردی و تیمی به دست آورده اما اگر قرار باشد به همین موضوع قناعت کنند، پسرفت قطعا رخ خواهدداد. از سوی دیگر اگر این تیم می‌خواهد جایگاه خود را ارتقا بخشد، قطعا باید شرایط بهتری را نسبت به هفته‌های گذشته لحاظ کنند.

کارشناس فوتسال خراسان رضوی در خصوص حضور توامان بازیکنان جوان و باتجربه در تیم فرش‌آرا تصریح کرد: مجید مرتضایی در سال‌های گذشته با بازی دادن به بازیکنان جوان تاوان زیادی داد ولی در حال حاضر این بازیکنان جوان توانسته‌اند شرایط خوبی در لیگ برتر امسال داشته‌باشند. این بازیکنان جوان در کنار بازیکنان باتجربه‌ای مثل  قدرت بهادری و مصطفی طیبی از نظر فنی شرایط خوبی را برای فرش‌آرا فراهم کرده‌اند.

بابایی عنوان کرد: تلفیق تجربه و جوانی می‌تواند یک ساختار خوبی را در بحث دفاعی و هجومی داشته‌باشد.

کارشناس فوتسال خراسان رضوی گفت: تیم فرش‌آرا سابقه زیادی در لیگ برتر دارد و نباید به اینکه در جایگاه هفتم و هشتم قرار بگیرند، قانع باشند. نماینده خراسان در این فصل می‌تواند در بین پنج تیم برتر لیگ قرار گیرد، زیرا این تیم هیچ کمبودی نسبت به سایر تیم‌ها ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: