• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-18590-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی:

محدودیتی برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت در خراسان رضوی وجود ندارد

استاندار خراسان رضوی با اشاره به جذب اعتبار 10 هزار میلیارد تومانی تسهیلات ارزان قیمت در این استان گفت: محدودیتی برای پرداخت این تسهیلات وجود ندارد و هر شهرستانی که بتواند در ارائه طرح ‌های توجیه ‌دار موفق ‌تر عمل کند از این تسهیلات بیشتر بهره ‌مند خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال استان خراسان رضوی در محل فرمانداری گناباد با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اینکه در استان خراسان رضوی بر اساس سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی بنا بر این بوده که ما یک نقش مهمی را در تولید و اشتغال داشته باشیم.

وی ادامه داد: در بحث تولید در بعضی از موارد ، بیش از 40 درصد افزایش تولید داشه ایم و در حوزه صادرات نیز هر ساله شاهد رشد بیش از 8 درصدی بوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین مشکل واحدهای تولیدی استان، مشکلات اخذ تسهیلات است که باید در این خصوص تمهیداتی اندیشیده شود؛ البته تنها نباید فقط تمرکز بر تسهیلات بانکی باشد بلکه باید زمینه‌ تقویت سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی نیز فراهم شود.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به تعهد ایجاد 160 هزار شغل در سال 96 در خراسان رضوی افزود: برای تحقق این هدف بایستی برش جغرافیایی و سازمانی را مشخص و اقدامات هر سازمان و دستگاه در استان تعیین تکلیف شود.

رشیدیان تصریح کرد: شرکت های دانش بنیان نیز می توانند به ایجاد اشتغال کمک بسزایی بکنند و شهرستان ها باید به سمت ایجاد شرکت های دانش بنیان و راه اندازی اشتغال توسط این شرکت ها حرکت نمایند؛ چراکه این شرکت ها ، فرصت های خوبی برای اشتغال ایجاد کرده که باید از این ظرفیت استفاده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: