• یکشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-788-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

زارعی: پذیرای جواد محجوب هستیم

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی می‌گوید اگر جواد محجوب تصمیم به بازگشت به رشته جودو بگیرد، حامی او خواهیم بود.

امیر زارعی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر بازگشت جواد محجوب به رشته جودو اظهار کرد: رئیس فدراسیون جودو و کوراش کشورمان از این ورزشکار اعلام حمایت کرده‌است. موضع استان در این خصوص حمایت از این ورزشکار است و از بازگشت وی به رشته جودو و فعالیت در این رشته پشتیبانی می‌کند.

وی افزود: این موضوع به هیات استان هم تاکید شده که جواد محجوب از سرمایه‌های ورزش استان است و باید شرایط برای بازگشت وی و حمایت جامعه جودو از محجوب مهیا شود.

زارعی تاکید کرد: محجوب از جودوکاران فنی و ورزشکاران شایسته استان و کشور است، اما متاسفانه برخی ناهماهنگی‌ها در سال گذشته و ابتدای امسال این ورزشکار را از رشته تخصصی خود دور کرد. قطعا اداره کل ورزش و جوانان از بازگشت دوباره وی حمایت خواهدکرد و در حد توان پشتیبان این ورزشکار خواهدبود. با هیات استان و خود این ورزشکار صحبت‌هایی انجام شده تا بتواند به زودی فعالیت خود را به دور از هر مشکلی ادامه دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: