• یکشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 967-591-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

تخفیف 50 درصدی هتل‌های مشهد در هفته جاری

رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی از تخفیف 50 درصدی هتل‌های مشهد در هفته جاری برای سفرهای گروهی خبر داد.

محمد قانعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: به مناسبت روز جهانی جهانگردی این هفته هتل‌های مشهد به سفرهای گروهی، 50 درصد تخفیف و به سفرهای انفرادی 30 درصد تخفیف ارایه می‌دهند.

وی یادآور شد: این تخفیف از طریق کلیه هتل‌ها به جز هتل‌هایی که قبلا رزرو شدند ارایه می‌شود. سعی کردیم در این طرح تخفیف بیشتر از سفرهای گروهی حمایت کنیم و فرهنگ سفر گروهی را با این اقدام جا بیندازیم، زیرا سفر گروهی با هزینه و بدون حاشیه کمتر و تخصصی‌تر است.

رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی میزان اشغال هتل‌های مشهد را در حال حاضر 45 درصد برشمرد و افزود: باتوجه به باز شدن مدارس و پایان تعطیلات در سطح اشغال ظرفیت هتل‌ها تغییراتی رخ داده است و میزان اشغال به 45 درصد رسیده است.

قانعی درباره وضعیت اشغال در اواخر هفته، تصریح کرد: با توجه به اینکه در ایام تاسوعا و عاشورا بیشتر مردم به شهرهای خود برای اجرای آئین‌های مذهبی سفر می‌کنند تفاوت عمده‌ای را از نظر سطح اشغال مراکز اقامتی احساس نخواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: مشهد به میزان کافی از مراکز اقامتی رسمی همچون هتل‌، هتل‌اپارتمان و... برخوردار است و به مسافران توصیه می‌کنیم که به مراکز اقامتی غیررسمی مراجعه نکنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: