• دوشنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-1585-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

در نشست خانه احزاب با استاندار مطرح شد؛

نشاط سیاسی و رسیدگی به معیشت مردم، دو مطالبه خانه احزاب از دولت

رئیس خانه احزاب خراسان رضوی گفت: نشاط سیاسی و رسیدگی به معیشت مردم دو خواسته اصلی و عمومی خانه احزاب استان بود که روز گذشته از استانداری و دستگاه‌های اجرایی مطالبه شد.

ابوالفضل انتظاری در گفت‌و‌گو با ایسنا‌–‌منطقه خراسان، اظهار کرد: حدود یک سال از تلاش برای تشکیل خانه احزاب خراسان رضوی می‌گذرد، در این مدت ساختار لازم برای خانه احزاب پی‌ریزی، آیین‌نامه‌ها به صورت اساس‌نامه تنظیم شده و به تصویب مجمع اعضای حزبی خانه رسیده است. ترکیب حزبی مجمع،  شورای مرکزی و هیئت رئیسه خانه احزاب استان مشخص شد و از سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۵ خانه احزاب استان فعالیت رسمی و آزمایشی خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه اکنون دور جدیدی از فعالیت خانه احزاب استان شروع شده است، افزود : تصمیم جدی به فعالیت در قالب برنامه‌ای یک‌ساله گرفته شده که به تصویب هیئت رئیسه و نیز به اطلاع شورای مرکزی خانه احزاب استان رسیده است.

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی عنوان کرد: در قالب این برنامه سالانه برگزاری همایش‌های موضوعی و عمومی، نشست‌های تخصصی حزبی، تعامل و ارتباط با دستگاه‌های حاکمیت، آموزش‌های تشکیلاتی و فعالیت‌های حزبی و نیز ترویج فرهنگ مشارکت سیاسی افزایش پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مجموعه دستگاه‌ها و وزارت کشور که متولی احزاب هستند، همواره از توسعه فعالیت خانه احزاب استان استقبال و حمایت کردند، تصریح کرد: در نشست وز گذشته شورای مرکزی خانه احزاب با استاندار، معاون سیاسی استانداری و فرماندار نیز بر حمایت و برگزاری نشست با مجموعه مدیران اجرایی استان تأکید شد. اعضای شورای مرکزی خانه احزاب استان نیز در این نشست‌ مطالبات عمومی مردم و پاره‌ای از خواسته‌های خانه احزاب استان برای توسعه فعالیت‌ها و ارتباط با مدیران اجرایی استان را خواستار شدند.

رئیس خانه احزاب خراسان رضوی خاطر‌نشان کرد: خانه احزاب معتقد است که برای مشارکت سیاسی مردم باید فعالیت‌های رسمی و حزبی تقویت شود تا در زمان انتخابات شاهد هیجان‌های بی‌مورد و نیز وعده‌های کاذب به مردم نباشیم و برنده انتخابات نسبت به مطالبات مردم پاسخگو باشد.

انتظاری با اشاره به اینکه استانداری مشتاق توسعه فعالیت‌های خانه احزاب است، عنوان کرد: استانداری همواره در جلسات تأکید کرده است که زمینه‌های گفت‌و‌گوی خانه احزاب با مدیران را فراهم می‌کند، اطلاعات و آمار آنچه در استان می‌گذرد را در اختیار خانه احزاب قرار می‌دهد و نیز در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های خاص نظرات خانه احزاب را جویا خواهد شد.

وی افزود: ما در این نشست‌ها که بنا شده تداوم داشته باشند، دغدغه‌های مردمی و مطالبات عمومی را از استاندار و مدیران اجرایی پیگیری خواهیم کرد و تلاشمان این است تا هر زمان که لازم باشد اطلاع‌رسانی‌های مورد‌ نیاز را به مردم و رسانه‌ها داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: