• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-3585-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

انتظاری با اشاره به بلاتکلیفی مدیریت در خراسان رضوی درخواست کرد؛

آقای وزیر، لطفا زودتر

نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در استان خراسان رضوی گفت: جناب رئیس جمهور و آقای وزیر کشور، لطفا در تصمیم خود برای استاندار خراسان رضوی تسریع کنید.

ابوالفضل انتظاری در گفت‌و‌گو با ایسنا‌-‌منطقه خراسان، در خصوص تاخیر در انتخاب استاندار خراسان رضوی، اظهار کرد: در دولت نهم و دهم خیلی از گله‌مندی‌ها از تصمیمات عجولانه بود، دولت یازدهم و در پی آن دولت دوازدهم تدبیر و مآل اندیشی را جایگزین آن فریاد کرد.

وی ادامه داد: در بی‌تصمیمی و ابهام خیلی از فرصت‌ها و ظرفیت‌ها ضایع و چه بسا تهدیدها و ضعف‌ها جایگزین آن می‌شود و هزینه‌های آن را مستقیم و غیرمستقیم مردم، نظام و صد البته انقلاب اسلامی و دین پرداخت می‌کند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه مدتی است موضوع تغییر یا ابقا استاندار خراسان رضوی مطرح است و هر روز شایعه‌ای در این رابطه منتشر می‌شود، عنوان کرد: اولا که با طرح موضوع تغییر، همه تصمیم‌های مدیریتی یقینا در محاق و بلاتکلیفی است. ثانیا روزانه وقت زیادی از کنشگران فرهنگی و سیاسی درگیر مذاکرات و لابی‌های محلی و کشوری می‌شود. ثالثا همگرایی و هم‌افزایی فعالان فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی که متمرکز به مشکلات جدی و عمومی مردم و حرکت در جهت پرهیز از سیاست‌زدگی و قبیله‌گرایی شده بود را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

وی افزود: امروز افرادی که تا دیروز با هم بودند، به دلیل حاشیه‌های پیرامون تغییر و ابقای استاندار در رسانه‌ها و فضای مجازی علیه هم می‌نویسند و در این فضا سهم‌خواهی‌ها افزایش یافته است.

نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی از رئیس جمهور و وزیر کشور درخواست کرد تا هرچه سریع‌تر تصمیم خود برای استاندار خراسان رضوی را اتخاذ کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: