• جمعه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 967-4590-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

نماينده مردم نيشابور و فيروزه:

استفاده از مجموعه فرودگاه، هماهنگي و ثبات مي‌طلبد

حميد گرمابي گفت: براي اين كه بتوانيم با ثبات و اطمينان از مجموعه فرودگاه تفریحی-آموزشی در باغرود نيشابور استفاده كنيم، بايد هماهنگي بيشتر صورت بگيرد و حساسيت‌هايي كه دليلي براي آن وجود ندارد، كنار گذاشته شود.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، «فرودگاه تفریحی-آموزشی در باغرود نيشابور كه از افتتاح آن حدود ده روز بيشتر نمي‌گذشت، خالي از پرسنل پروازي شد»؛ اين خبري بود كه در تاريخ 19 شهريور ماه در ايسنا منتشر شد؛ در اين خبر كاظم عبدالهي رئيس سازمان تعمير و نگهداري فني و مهندسي هواپيمايي مركز آموزش فنون هوايي علت را نامناسب بودن اسكان كاركنان و عمل نكردن به تعهدات از سوي اردوگاه شهيد رجايي دانسته بود. پس از آن نيز پروازي انجام شد و خبري مبني بر رفع مشكل اسكان پرسنل پروازي منتشر گرديد؛ روابط عمومي اردوگاه هم اعلام كرد كه مشكل حل شده است.

اين روزها مجددا خبرهايي درباره فرودگاه تفریحی-آموزشی در باغرود نيشابور مي‌رسد با موضوع نا هماهنگي در پرواز، به وجود آمدن برخي مشكلات و همچنين اتفاق افتادن يك سانحه؛ در همين رابطه با حميد گرمابي نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس، گفت‌وگويي داشتيم.

وي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا عنوان كرد: اين سانحه خوشبختانه جدي نبوده است اما به نظر مي‌رسد دو عامل منجر به اتفاق افتادن اين سانحه شده اول هماهنگ نبودن شخصي كه پرواز داشته با تهران و استان؛ و مورد ديگر اين بوده كه اين پرواز بدون حضور كادر فني فرودگاه انجام شده بود؛ اين موضوع تحت بررسي دقيق است و بعد از اين كه بررسي فني و تخصصي انجام شود، نتيجه دقيق آن اعلام خواهد گرديد.

گرمابي افزود: به نظر مي‌رسد يك سري معذوريت‌ها وجود دارد؛ بايد با طرف‌هاي مختلف صحبت شود همچنين اگر براي رفع اين مشكلات نياز به هماهنگي از طريق تهران است انجام خواهيم داد.

وي ادامه داد: اردوگاه، كشوري هست ولي در نيشابور قرار دارد و اميدواريم كه با همكاري همه دست اندر كاران، مردم نيشابور بتوانند از فرودگاه آن كه رونقي به اين اردوگاه نيز مي‌دهد، استفاده كنند.

نماينده مردم نيشابور و فيروزه اظهار كرد: با طرف‌هاي مختلف صحبت خواهيم كرد تا حساسيت‌هايي كه دليلي نيز براي آن وجود ندارد، كم شود و بتوانيم با ثبات و اطمينان از مجموعه فرودگاهي استفاده كنيم چرا كه پيگيري‌هايي براي توسعه اين فروزگاه نيز در حال انجام است. من كاملا خوش بين هستم؛ همه نيت خير دارند، فقط موضوعي كه وجود دارد، ايجاد برخي  ناهماهنگي و گاه حساسيت‌هايي است كه دليلي براي وجود آن حساسيت‌ها نيست كه البته حتما حل خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: