• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-4785-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان خراسان رضوی:

دولت استاندار را در راستای مطالبات مردمی انتخاب کند

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان خراسان رضوی گفت:  امیدواریم تصمیم خوبی در خصوص انتخاب استاندار گرفته شود و دولت نیز نگاهی به مطالبات مردم داشته باشد و با توجه به شرایط کنونی گزینه‌ای انتخاب شود که در همین راستا باشد.

قاسم غفوری در گفت‌و‌گو با ایسنا‌-‌منطقه خراسان، اظهار کرد: برای استانداری خراسان رضوی شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان گزینه‌های خود را به دولت اعلام کرده و منتظر برگزاری جلسه هیئت دولت است تا این گزینه‌ها مطرح و در خصوص آن‌ تصمیم‌گیری شود. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب عنوان کرد: شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان باید بعد از انتخابات و رسیدن لیست امید به شورای شهر پیام شفافی به مردم می‌داد. شورا متشکل از احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب است و به عنوان دیده‌بان نافذ و هشیار منافع مردمی باید با توجه به پیروزی کسب شده گزینه‌هایی را اعلام می‌کرد که منطبق با خواست و مطالبه آن‌ها باشد.

وی با بیان اینکه تاخیر صورت گرفته در انتخاب استاندار موجب آسیب‌ها و آشفتگی‌هایی می‌شود، افزود: ما از دولت می‌خواهیم که در این خصوص تعیین تکلیف کند. علت این تاخیر دولت مشخص نیست در حالی که شورای هماهنگی و گروه‌های دیگر نیز دیدگاه خود را مطرح کرده‌اند و همگی منتظر تصمیم دولت هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: