• جمعه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 967-6091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر فرودگاه زنجان خبر داد:

تاخیر چند ساعته در پرواز مشهد ـ زنجان به دلیل نقص فنی هواپیما

مدیر فرودگاه زنجان از تاخیر چند ساعته پرواز مشهد ـ زنجان به دلیل نقص فنی هواپیما خبر داد.
 
محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،  با بیان اینکه به دلیل نقص فنی که برای هواپیمای پرواز مشهدـ زنجان به وجود آمد، این پرواز با چند ساعت تاخیر انجام شد، افزود: پرواز مشهد ـ زنجان که هر هفته روزهای سه‌شنبه و جمعه در ساعت 8 صبح انجام می‌شود، امروز (14 مهرماه) به دلیل بروز نقص فنی در هواپیمای و جایگزین کردن هواپیمای دیگر با چند ساعت تاخیر لحظاتی پیش انجام شد.

وی با یادآوری اینکه پرواز مشهد ـ زنجان در حدود ساعت 13.45 دقیقه در فرودگاه زنجان به زمین نشست و پرواز زنجان ـ مشهد نیز در حدود ساعت 14.45 دقیقه زنجان را به مقصد مشهد ترک کرد، تصریح کرد: اولویت در انجام پروازها، بحث ایمنی هواپیما و انجام پروازها با شرایط کاملا استاندارد و ایمن است که تاخیر امروز نیز به همین خاطر روی داده و این در حالی است که پروازهای انجام شده از فرودگاه زنجان با کم‌ترین تاخیر صورت می‌گیرد.

این مسئول با اشاره به اینکه انجام پروازهای زنجان ـ کیش و عتبات عالیات جزو برنامه‌های ما به‌شمار می‌رود، اظهار کرد: کمبود هواپیما باعث شده است تا راه‌اندازی این پروازها کمی با مشکل و تاخیر در تحقق آن همراه باشد، به همین خاطر معتقدیم مسئولان عالی‌رتبه استان نیز باید در این راستا بیش از پیش پیگیر راه‌اندازی پروازهای مذکور باشند که خوشبختانه نماینده عالی دولت در استان زنجان رایزنی‌هایی را در این خصوص با شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام داده است.

مدیر فرودگاه زنجان با بیان اینکه هواپیماهای خریداری شده می‌تواند به رونق پروازهای فرودگاه‌هایی چون زنجان، همدان، رشت و ... که به پایتخت نزدیک بوده و مسافت کمی (در حدود 1.5 ساعت) را دارد، کمک کند، خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاهی که فرودگاه زنجان در توسعه استان داشته و یکی از زیرساخت‌های مهم در این زمینه به‌شمار می‌رود، امیدواریم شاهد افزایش تعداد پروازها از فرودگاه زنجان باشیم.

به گفته قاسمی از اردیبهشت‌ماه امسال، پروازهای زنجان ـ مشهد با 155 مسافر انجام می‌شود و این در حالی است که پیش از این، پروازها مذکور با 60 تا 70 مسافر انجام می‌گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: