• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-5885-5
  • خبرنگار : 15093
  • منبع خبر : ----

دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب استان هشدار داد؛

اقدامات خارج از مسیر شورای هماهنگی، به اجماع اصلاح‌طلبان آسیب‌ می‌زند

دبیرشورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب خراسان رضوی گفت: اقدامات مستقل و خارج از مسیر شورای هماهنگی به اجماع اصلاح‌طلبان آسیب‌ می‌زند.

پیمان عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایسنا-منطقه خراسان، با اشاره به اقدامات شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان در رابطه با انتخاب استاندار اظهار کرد: مطابق مصوبه شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان خراسان رضوی کمیته‌ای متشکل از هیات رییسه و ۷ نفر که جمعا شامل ۱۰ نفر شدند، انتخاب و این کمیته مسئول پیگیری و مذاکره با 3 کاندیدای مصوب این شورا(آقایان محسن مهرعلیزاده، حسین امینی و هادی پژوهش) و نیز سایر گزینه‌های مطرح برای استانداری خراسان رضوی شد.

وی ادامه داد: تا به امروز این کمیته جلسات مفید و موثری را با این گزینه‌ها برگزار کرده است، لذا صدور و امضاء هر گونه بیانیه و نامه از سوی اشخاص حقیقی و یا هر عنوان دیگر ارتباطی به شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب نداشته و اقدام مستقل افراد خارج از شورای هماهنگی به انسجام و اجماع احزاب اصلاح طلب آسیب وارد خواهد کرد.

دولت در انتخاب استاندار منافع استان را در نظر بگیرد

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با تاکید بر اینکه این‌گونه تفرقه‌افکنی در شأن اصلاح‌طلبان نیست، افزود: امید است که تمامی جریان‌ها و گروه‌های وفادار به آرمان‌های اصیل اصلاحات و معتقد به تحزب و توسعه سیاسی در استان، در راستای جلوگیری از سوء استفاده مخالفان اصلاحات، مطالبات خود را از مسیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان پیگیری کنند.

دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب در استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ضمنا شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان با ستادهای آقای روحانی  هماهنگ بوده و از تمامی فعالان سیاسی درخواست داریم از اقداماتی که به اجماع در استان آسیب وارد می‌کند، دوری کنند. 

عباسی بیان کرد: از دولت نیز انتظار داریم که در انتصاب استاندار منافع وآینده استان را در نظر بگیرد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: