• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-6085-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

آرین‌منش با اشاره به تاخیر در انتخاب استاندار:

محور به جای رضایت برخی افراد، رضایت مردم قرار گیرد

دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی گفت: بلاتکلیفی مدیریت استان لطمات جبران ناپذیری  بر منافع و مصالح استان و مردم وارد می‌کند.

جواد آرین‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: در دوره اول ریاست جمهوری جناب آقای روحانی آخرین استانی که در مورد مدیریت آن تعیین تکلیف شد، خراسان بود و در این نوبت هم گویا از جمله آخرین استان‌هایی است که دولت در خصوص مدیریت آن  تصمیم‌گیری می‌کند.

وی تصریح کرد: تعدد مراکز تصمیم‌گیری در استان و تنوع سلایق جریان‌ها، گروه‌ها و شخصیت‌های سیاسی استان و همچنین عدم قاطعیت دولت دلایل تاخیر در تعیین استاندار است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی با اشاره به اینکه بلاتکلیفی مدیریت استان لطمات جبران ناپذیری بر منافع و مصالح استان و مردم وارد می‌کند، یادآور شد: دولت لازم است در این خصوص تصمیم‌گیری کند و از هر کسی که به عنوان استاندار تعیین می‌کند حمایت قاطع داشته باشد.

آرین منش با بیان اینکه  یقینا جلب رضایت همه‌ی افراد نه لازم است و نه امکان پذیر،گفت: دولت باید براساس برنامه خود و وعده‌هایی که به مردم داده فردی را که توانایی تحقق وعده‌های دولت و حل مشکلات استان خراسان را دارد سریعتر تعیین و از وی حمایت کند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ما در استان خراسان با مشکلات عدیده‌ای نظیر بیکاری فراوان، رکود اقتصادی، آسیب‌های اجتماعی، حاشیه نشینی، اعتیاد، رکود فعالیت‌های صنعتی و بسیاری مشکلات دیگر مواجه هستیم که از دست دادن فرصت‌ها  جبران ناپذیر خواهد بود.

وی بیان کرد: دولت به جای اینکه همه افراد و ارکان تصمیم‌گیری را در استان راضی کند؛ براساس برنامه خود و توانمندی‌ها، شایستگی‌ها و لیاقت‌هایی که تشخیص می‌دهد، باید تصمیم گیرد.

آرین‌منش با اشاره به اینکه دولت باید براساس جلب رضایت مردم و حل مشکلات تصمیم‌گیری کند، اظهار کرد:  محور به جای رضایت برخی افراد، باید رضایت مردم قرار گیرد زیرا مردم ولی نعمت هستند  و دولت را تعیین کردند.

این فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: دولت با در نظر داشتن مشکلات، مردم را محور اصلی خود در نظر گیرد و سریعتر استاندار فعلی را ابقا  یا استاندار مورد نظر را تعیین و از وی حمایت کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: