• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-5588-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوی:

مشکلی برای برگزاری دیدار پدیده و ذوب آهن در ورزشگاه امام رضا (ع) وجود ندارد

مهدی برادران می‌گوید هیچ مشکلی برای برگزاری نخستین دیدار لیگ برتری در ورزشگاه امام رضا (ع) وجود ندارد و در صورت موافقت شورای تامین، دیدار پدیده و ذوب آهن در این ورزشگاه‌ برگزار خواهد شد.

مهدی برادران ، رییس هیات فوتبال مشهد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برگزاری دیدار پدیده و ذوب آهن در ورزشگاه امام رضا (ع)، توضیح داد: در جلسه‌ای که دیروز (شنبه) هیات فوتبال و مدیریت باشگاه پدیده داشت به توافق رسیدیم که دیدار این دو تیم در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود و هیچ مشکلی برای برگزار کردن بازی در این ورزشگاه نیست و تنها چیزی که می‌تواند مانع این کار شود، مخالفت شورای تامین است. در درخواستی که من از فرماندار داشتم، خواستار آن شدم که امروز (یکشنبه) جلسه‌ای برگزار و مقدمات برگزاری دیدار پدیده و ذوب آهن را فراهم کنند. قرار شد شورای تامین تا فردا جواب قطعی را به هیات فوتبال مشهد بدهد.

او ‌اضافه کرد: ما مشکلی نداریم و این بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهد شد. البته باید این را بگویم که قرار نیست تمام بازی‌های ما در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود بلکه با توافقی که با مسئولان دو تیم پدیده و سیاه‌جامگان داشتیم، قرار شد بعضی از بازی‌ها بنا بر شرایط و حساسیت در این ورزشگاه برگزار شود و بیشتر دیدارها در ورزشگاه ثامن انجام شود.

برادران درباره اقدامات انجام شده برای برگزاری دیدار پدیده و ذوب آهن در ورزشگاه امام رضا (ع)، تصریح کرد: ما دوره‌ امنیتی را به کمک فدراسیون فوتبال و AFC در این ورزشگاه برگزار خواهیم کرد و همچنین عوامل هیات فوتبال از کیفیت چمن این ورزشگاه نیز بازدید کرده‌اند و مشکلی برای برگزاری برخی از دیدارهای تیم‌های مشهدی در ورزشگاه امام رضا (ع) وجود ندارد. همچنین مشکلات مربوط به ایجاد شدن ترافیک احتمالی در خیابان‌های اطراف این ورزشگاه پیش‌بینی شده و تدابیری نیز برای آن‌ها صورت گرفته که به امید خدا در روز بازی اجرایی خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: