• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-4484-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

رتبه اول خراسان رضوی در خرید اینترنتی

مسئول اداره سرویس‌های نوین پستی اداره کل پست خراسان رضوی گفت: استان ما به علت فعالیت 150 فروشگاه اینترنتی رتبه اول خرید اینترنتی در کشور را به دست آورده است.

 به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا شیرزاد در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از سرویس‌های خدماتی ما سرویس پست‌ رستان است که قابل استفاده و بهره‌برداری توسط مردم و مشتریان است و برای توریست‌ها، مسافران و کسانی که اقامت دائمی در محلی ندارند نیز به کار خواهد آمد.

وی ادامه داد: همچنین افرادی که به هر دلیلی آدرس پستی ندارند، می‌توانند از فرستندگان محصولات خود تقاضا کنند که نامه و بسته پستی را به یکی از دفاتر پستی ارسال کند تا گیرنده با مراجعه و ارایه کارت شناسایی معتبر مرسولات خود از پست را دریافت کنند.

مسئول اداره سرویس‌های نوین پستی اداره کل پست خراسان رضوی با اشاره به اینکه یکی دیگر از سرویس‌های این اداره کل پست مستقیم است، عنوان کرد: در واقع حلقه اتصال تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان کالا و یا خدمات با مصرف‌کنندگان و مشتریان است و به طور مستقیم این 7 حلقه با این سرویس فراهم می‌شود.

شیرزاد افزود: همچنین پست ارتباطی مستقیم، موثر و هدفمند بین تولیدکننده و عرضه‌کننده خدمات و کالا با مخاطبین خود برقرار می‌کند و با هزینه‌ای به مراتب کمتر از سایر رسانه‌های تبلیغاتی از بانک اطلاعاتی که در شبکه ما موجود است، در پست مکانی استفاده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سرویس دیگر نیز کرایه در مقصد است که در این سرویس مشتریان ‌می‌توانند نسبت به ارسال مرسوله خود به مقصد اقدام کنند؛ به گونه‌ای که کرایه پستی مربوطه از گیرنده دریافت گردد.

مسئول اداره سرویس‌های نوین پستی اداره کل پست خراسان رضوی گفت: همچنین سرویس پست رسانه یکی دیگر از سرویس‌های ماست که در آن به مشتریان اجازه می‌دهد با کم هزینه‌ترین روش، دسترسی را داشته باشند که تبلیغ کالا و خدمات را به صورت گسترده انجام دهند.

شیرزاد با اشاره به اینکه همچنین سرویس تعیین زمان توزیع فرستنده داریم که نام آن TLS است، تصریح کرد: این سرویس براساس درخواست فرستنده، ساعت تحویل مرسوله به گیرنده را در بازه‌های زمانی توزیع غیر اداری ساعت 14 الی 18 تنظیم می‌کند و سرویس شبانه آن 18 الی 22 است. 

وی اظهار کرد: ما همچنین راه‌اندازی سرویس تجارت الکترونیک را در دستور کار داریم که همان خرید اینترنتی است. ما در این حوزه رتبه نخست را کسب کردیم که علت آن فعالیت فروشگاه‌ها در سطح استان است. در مشهد نیز 150 فروشگاه اینترنتی داریم.

مسئول اداره سرویس‌های نوین پستی اداره کل پست خراسان رضوی با بیان اینکه سرویس دیگر پست یافته است که در این سرویس اسناد و مدارکی که توسط مردم پیدا شده به صندوق‌های معمول پستی انداخته می‌شود، عنوان کرد: این یافته‌ها جمع‌آوری شده و اطلاعات آن در سایت پست یافته قابل دسترسی است. مشتری می‌تواند با مراجعه به این سایت مدارک مفقودی خود را جستجو کند. این یک سایت کشوری محسوب می‌شود. 

شیرزاد ادامه داد: همچنین ره‌اندازی سرویس تمبر اختصاصی را نیز در دستور کار داریم که هرکس می‌تواند با مراجعه به دفاتر پستی عکس و یا طرح مورد نظر خود را به شمارگان دلخواه و به مناسبت‌های مختلف مثل تولد، ازدواج و... سفارش دهد تا به صورت تمبر چاپ شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: