• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-12686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس جدید دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب شد

دكتر محمد كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دكتر مهدی سهرابی، استادگروه آموزشی رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی را به مدت دو سال، به عنوان رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب كرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در این حکم آمده است :

نظر به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي هاي جناب عالي به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به عنوان رئيس دانشكده علوم ورزشي منصوب مي شويد. موفقيت شما را در انجام اين مسئوليت از خداوند متعال مسئلت دارم.

اطمينان دارم بر حساسيت ها و جايگاه ارزشمند اين دانشكده ونقش آن در نشاط وسلامت جامعه به ويژه دانشگاهيان اهتمام ويژه خواهيد داشت و در حفظ وتوسعه روند فعاليتهاي آموزشي و پژوهشي آن با تكيه بر خرد جمعي همكاران در حد ممكن تلاش خواهيد كرد.

دکتر سهرابی عضو هیات علمی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که تالیف 13 عنوان کتاب و حضور در بیش از 58 کنفرانس داخلی و خارجی همچنین ارائه مقاله و چاپ بیش از 75 عنوان مقاله در مجلات داخلی و خارجی را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

معاونت اداری و مالی دانشکده علوم ورزشی در سالهای 79 الی 81 و معاونت ،موزشی این دانشکده در سالهای 91 الی 95 همچنین معاونت دانشکده علوم ورزشی از سال 92 تاکنون از سوابق اجرایی دکتر مهدی سهرابی می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: