• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-6488-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری مشهد خبر داد

برگزاری دیدار ذوب‌آهن و پدیده در ورزشگاه ثامن‌الائمه

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری مشهد از برگزاری دیدار پدیده و ذوب‌آهن در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در حالی‌که پیش از این شنیده می‌شد که دیدار دو تیم پدیده و ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار خواهدشد، اما معاون سیاسی فرمانداری مشهد این خبر را تکذیب کرد و از برگزاری این دیداردر ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد خبر داد.

حیدر خوش‌نیت در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، ضمن تایید این خبر اظهار کرد: اتفاق خاصی نیافتاده و قرار از ابتدا بر این بوده که اگر قرار است دیداری در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود، از 15 روز قبل این موضوع را به شورای تامین اطلاع دهند، اما متاسفانه امروز نامه‌ای برای برگزاری دیدار روز جمعه در ورزشگاه امام رضا(ع) به شورای تامین داده‌شد.

وی افزود: دوستان می‌خواهند ما را در عمل انجام شده قرار دهند، در صورتی‌که با توجه به نیاز به زمان برای هماهنگی لازمه با دستگاه قضایی، امنیتی، انتظامی و ... نیاز است که بر اساس آیین‌نامه شورای تامین عمل شود و 15 روز زودتر از موعد برگزاری بازی، این موضوع به شورای تامین اعلام شود.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری مشهد تصریح کرد: وظیفه هیات فوتبال استان است که مقدمات را برای برگزاری دیدار فوتبال در مشهد مهیا کند. اگر برای بازی بعدی تیم‌های مشهدی می‌خواهند در ورزشگاه امام رضا(ع) پذیرای رقبا باشند، 15 روز زودتر این موضوع را اعلام کنند.

خوش‌نیت تاکید کرد: به هیچ‌وجه مشکلی با برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا(ع) نداریم، اما با توجه به اینکه این ورزشگاه در قلب شهر واقع شده، نیاز است که با دقت و حساسیت بیشتری هماهنگی لازمه صورت گیرد، وگرنه ابدا مشکلی با برگزاری دیدارهای خانگی تیم‌های مشهدی در این ورزشگاه تازه‌تاسیس نداریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: