• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-6585-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم کاشمر:

ترامپ به دنبال صحنه‌گردانی‌ برای صهیونیست‌هاست

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: خروج از برجام سرافکندگی و انزوا را برای آمریکا در سطح امور سیاسی در پی خواهد داشت.

بهروز بنیادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا‌-‌منطقه خراسان، اظهار کرد: ترامپ از نخستین روزهای حضور در انتخابات آمریکا مسائل و نکاتی را در خصوص خروج از برجام مطرح کرده و جزء شعارهای انتخاباتی وی بوده است.

وی با بیان اینکه ترامپ اعتراضات مکرری به بحث برجام داشت و در دوران انتخابات آن را دستاویزی برای غلبه برحریف قرار داده بود، عنوان کرد: ترامپ به دنبال عملیاتی کردن صحنه‌سازی‌ها و صحنه‌گردانی‌های صهیونیست‌ها است. در قبال بحث‌های انتخاباتی و حمایت‌های مالی نیز بده‌بستان‌هایی وجود دارد که در همین راستا است و ترامپ نیز درصدد عمل کردن به وعده‌های خود به صهیونیست‌ها است.

این عضو فراکسیون امید گفت: مورد دیگری که آمریکا در خصوص آن متضرر خواهد شد این است که اگر بنا باشد آمریکا در سایر توافق‌های جهانی بین کشورهای مختلف از شریکان باشد، اعتمادی وجود نخواهد داشت و همه به دیده تردید به آمریکا نگاه خواهند کرد.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سایر اعضای قرارداد برجام مواضع خود را اعلام کرده‌اند، تصریح کرد: اروپایی‌ها، چین و روسیه اعلام کردند که این قرارداد نباید کنار گذاشته و آمریکا نیز نباید از آن خارج شود. آن‌ها به منافع امنیتی، سیاسی و نیز اقتصادی حاصل از این قرارداد هم برای ایران و هم برای خودشان  وقوف کامل دارند. 

وی افزود: در قرارداد برجام دیده شده که اگر کشوری بخواهد از آن خارج شود یا به تعهداتش پایبند نباشد، کمیسیون مشترک نظر خواهد داد و براساس آن مسیر طی خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: