• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-6988-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

جودوکاران نوجوان خراسانی در رتبه سوم مسابقات قهرمانی کشور

دختران جودوکار خراسان رضوی موفق به کسب یک مدال طلا و ۲ نقره در در مسابقات قهرمانی نوجوانان و یک مدال نقره و ۲ برنز در مسابقات قهرمانی  جوانان کشور شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رقابت‌های جودو قهرمانی دختران نوجوان و جوان کشور با حضور تیم‌هایی از استان‌های مختلف سالن جودو شهید افراسیابی تهران برگزار شد. در این رقابت‌ها تیم خراسان رضوی موفق شد با یک نشان طلا و دو نقره در بخش نوجوانان پس از لرستان و اصفهان به مقام سوم کشور دست یابد.

در رده سنی نوجوانان،  محدث حسینی نوجوان فریمانی در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت و زهرا آبرومند و فریبا عاقل به ترتیب در اوزان منهای ۵۷ و مثبت ۷۰ کیلوگرم به مدال نقره رسیدند.

در رده جوانان محیا اکبری در وزن ۶۳ کیلوگرم به مدال نقره رسید و فاطمه شبانی و مهدیه باقرپور به ترتیب در اوزان  ۵۳ و ۷۸ کیلوگرم به گردن‌آویز برنز دست یافتند.

همچنین گفتنی است تکتم بیدل، سرمربی و فاطمه حسن‌پور به عنوان مربی، وظیفه هدایت جودوکاران خراسانی را در این رقابت‌ها برعهده داشتند. آذر دلقندی داور بین المللی جودو استان نیز در این مسابقات از سوی کمیته برگزاری  به عنوان داور نمونه رقابت‌های قهرمانی کشور انتخاب شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: