• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-13186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

گسترش همکاری‌‌های دانشگاه‌های«فردوسی مشهد» و«فدرال کازان روسیه»

به دنبال امضای برنامه اجرایی همکاری‌های دوجانبه میان دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه فدرال کازان روسیه، هیاتی 14 نفره از دانشگاه فردوسی مشهد با حضور در دانشگاه فدرال کازان در خصوص توسعه روابط دانشگاهی با مسئولان آن دانشگاه گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، پس از امضای برنامه اجرایی همکاری‌های دوجانبه میان دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه فدرال کازان روسیه در فروردین سال جاری، 14 تن از اعضاي هيات علمي دانشگاه فردوسي مشهد از گروههای زبان و ادبيات روسي- زبان و ادبيات فارسي- رياضي- روانشناسي- مهندسی كامپيوتر- فيزيك- شيمي- نفت دانشگاه به سرپرستی دکتر موذن زاده، مسئول میز روسیه دانشگاه فردوسی مشهد از دانشگاه فدرال کازان بازديد كردند.

در اين سفر سه روزه هریک از اعضای هیات اعزامی با همكاران حوزه تخصصي خود ملاقات نموده و از آزمايشگاه ها و تجهيزات گروه و نیز از كلاس هاي درس بازديد نمودند.

در ادامه حضور هیات دانشگاه فردوسی مشهد، فعاليت‌ها و پروژه ‌هاي علمي- تحقيقاتي مشترك مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پايان پس از توافق بر روي موضوعات موردعلاقه دو طرف، تفاهم نامه مقدماتی همکاری‌های آتی امضا شد.
این  تفاهم نامه در هر یک از موضوعات مورد توافق توسط اعضاي مسئول در دوطرف پيگيري می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: