• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-9687-5
  • خبرنگار : 15219
  • منبع خبر : ----

مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی:

بیش از 60 اختتامیه «جشنواره کتابخوانی رضوی» در استان برگزار شد

مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی گفت: تاکنون و تا نیمه مهرماه کودکان و نوجوانان شرکت کننده در «هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی» بیش از 60 کتابخانه عمومی خراسان رضوی با شرکت در اختتامیه کتابخانه‌ای لوح سپاس دبیرکل کتابخانه‌های عمومی کشور را دریافت کرده‌اند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین ابراهیمی ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: در ابتدای سال جاری با توجه به برگزاری «هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی» و حضور گسترده و با نشاط مردم در این حرکت فرهنگی به ویژه کودکان و نوجوانان، دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور جهت تقدیر، تشکر، ماندگاری، ایجاد انگیزه و روحیه کتابخوانی در روح و ذهن کودکان اقدام به ارسال تقدیرنامه و لوح سپاس به همراه هدایایی برای تمامی کودکان شرکت کننده در این جشنواره کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری اختتامیه جشنواره به صورت مجزا و کتابخانه‌ای یکی دیگر از برنامه‌های «هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی» بود، افزود: تاکنون در این راستا بیش از 60 اختتامیه در کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شده است و دیگر اختتامیه‌های کتابخانه‌ای نیز به تدریج تا هفته کتاب سال جاری برگزار خواهد شد.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان «هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی» در سراسر کشور بیش از 138 هزار نفر هستند که بیشتر کودکان در این جشنواره حضور داشتند و از این تعداد بیش از 37 هزار نفر از خراسان رضوی بودند.

مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی عنوان کرد: مردم و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی خراسان رضوی در «هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی» استقبال بی‌نظیر و گسترده‌ای در این حرکت فرهنگی داشتند و بیش از 70 هزار مشارکت کننده بیشترین مشارکت را در سطح کشور رقم زدند و رتبه اول در بخش مکتوب را کسب کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: