• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-5184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد

260 هزار بازرسی طی 6 ماهه نخست سال 96

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 6 ماه اول سال 96،  بیش از 260 هزار مورد بازرسی در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی در استان انجام شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی علی باخرد اظهار کرد: این بازرسی ها به دنبال اجرای طرح های نظارتی نوروز، ماه مبارک رمضان، ویژه مسافرت های تابستانی و... انجام شده و در مجموع طی آن 16 هزار پرونده تخلف به ارزش بیش از  210 میلیارد ریال تنظیم شده است .

وی تصریح کرد: همچنین در این مدت 4000 مورد گشت مشترک بازرسی با سایر دستگاه های مرتبط با حوزه نظارت و بازرسی و 6300  مورد گشت خودرویی و موتوری انجام شده است.

باخرد افزود: علاوه بر این در این مدت 14 هزار مورد بازرسی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا انجام شده است که طی آن 294  پرونده تخلف به ارزش حدود 27  میلیارد ریال تشکیل شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: در این مدت بیش از 9000 مورد شکایت و گزارش مردمی از طریق تلفنی، کتبی، حضوری و یا از طریق ناظران افتخاری دریافت شده است. ضمنا از مجموع 1444 شکایات کتبی و حضوری 412 پرونده در مرحله رسیدگی منجر به رضایت شاکی گردیده و بیش از 31 میلیارد ریال  به شاکیان در مراحل اولیه رسیدگی عودت شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: