• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 967-11690-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

فرماندار گناباد:

ثبت جهانی قنات قصبه، تحرک و پویایی در گردشگری منطقه ایجاد کرده است

فرماندار گناباد با بیان اینکه باید بسترها و زیرساخت های گردشگری را در شهر کاخک تقویت کرد، گفت: پس از ثبت جهانی قنات قصبه تحرک و پویایی در مقوله گردشگری در منطقه رخ داده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدعلی نبی‌پور امروز 19 مهرماه در مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید شهر کاخک از توابع شهرستان گناباد که با حضور مسئولان در محل مسجد جامع و مصلی این شهر برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد: بر همین اساس شهردار جدید کاخک نیز بایستی مبلمان شهری، اقدامات، برنامه ریزی و خدمات خود را با همین هدف انجام دهد.

وی ادامه داد: شهر کاخک یکی از شهرهای زیارتی استان محسوب می‌شود و آستان مقدس امامزاده محمد عابد (ع) نیز باید به عنوان قبله توسعه گردشگری مذهبی دیده شود.

فرماندار گناباد افزود: ما دو دهه خشکسالی در منطقه داشته‌ایم و کشاورزی و فضای کالبدی شهر نیز به شدت آسیب دیده است و بر همین اساس تنها راهی که می‌توانیم به این شهر رونق ببخشیم پرداختن به موضوع گردشگری مذهبی است.

نبی‌پور تغییر و تحول را یکی از خواسته‌های بشر امروز دانست و اظهار کرد: اگر تغییر و تحول براساس امکانات، اهداف و برنامه های پیش بینی شده نباشد قطعا آسیب زا بوده و مشکل ایجاد می کند.

در پایان این مراسم از زحمات مهندس علی افتخاری‌نسب که مدتی به عنوان سرپرست شهرداری عهده دار خدمت بوده اند تقدیر و مهندس محسن زاده سلیم به عنوان شهردار کاخک گناباد معرفی شد.

شهر کاخک در فاصله 24 کیلومتری مرکز شهرستان گناباد وافع شده و دارای جمعیتی بالغ بر 4600 نفر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: