• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 967-12290-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان گناباد معرفی شد

طی مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، علی آراسته به عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان گناباد معرفی شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدعلی نبی‌پور فرماندار گناباد در این مراسم گفت: در سال‌های اخیر موضوع آسیب‌های اجتماعی در کشور ما به عنوان یکی از مشکلات و بحران‌هایی است که در سطوح بالای نظام، با حساسیت و جدیت رصد می‌شود.

وی ادامه داد: از آغاز دولت یازدهم آسیب های اجتماعی با رویکرد علمی پیگیری شد و این دولت با یک دقت و ظرافتی به این موضوع پرداخته و تاکنون نیز در چند جلسه با مقام معظم رهبری، گزارش آن توسط مسئولین ارائه شده است.

نبی‌پور با بیان اینکه موضوع آسیب‌های اجتماعی و اتفاقاتی که در این حوزه رخ داده را نباید سیاسی کرد، خاطرنشان کرد: به هر حال تحولات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به هر شکل در جوامع در حال توسعه باعث گسترش آسیب‌ها شده و بایستی آثار منفی آن را به حداقل رساند، چراکه تمام برنامه‌ریزی‌ها و کارها برای این است که یک قدم به جلو حرکت کنیم.

فرماندار گناباد افزود: اگر موضوع آسیب‌های اجتماعی با جدیت پیگیری نشود در آینده ما را با مشکلات فراوانی روبرو خواهد کرد و بر همین اساس، باید دست در دست داد و جهت حل آن گام برداشت.

نبی پور با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان بسیار مهم است، تصریح کرد: بایستی آسیب دیدگان در هر حوزه را توانمند کرد و در کنار آن اقدامات پیشگیرانه را نیز گسترش داد.

وی تأکید کرد: یکی از موارد مهم و پررنگ برنامه ششم توسعه، امور اجتماعی بوده که بعد از مطالعاتی که در دانشگاه گناباد انجام شد و برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران در این شهر این کار انجام شد.

فرماندار گناباد اظهار کرد: در همین راستا از سال گذشته موضوع آسیب ها را رصد کرده و با همکاری نهادها و شورای فرهنگ عمومی و دانشگاه ها برنامه مداخله را در یکی از محلات آغاز خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: