• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-14814-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

هیئت‌امنای مرکز پژوهش‌های شورای شهر مشهد انتخاب شدند + سوابق

سه نفر از اعضای هیئت امنای مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد انتخاب شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، وحید سینائی، هادی خانیکی و حجت‌الاسلام علی شفیعی برای عضویت در هیات امنای مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد برای مدت مدت دو سال انتخاب شدند.

به گزارش ایسنا، وحید سینائی دانشیار علوم سیاسی دانشکده علوم اداری و اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد است. وی مدیریت دفتر مطالعات سیاسی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، ریاست هیئت‌مدیره انجمن علوم سیاسی شاخه خراسان رضوی، مدیریت کمیته سیاسی اتاق فکر خراسان رضوی و مدیر قراردادهای دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را در کارنامه خود دارد.

هادی خانیکی استادیار علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی تهران و از اساتید سرشناس ارتباطات است. وی که سابقه عضویت در شورای مرکزی جبهه مشارکت را دارد، هم‌اکنون عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران است.

خانیکی که در دوران اصلاحات، از سال 1376 تا 1383 مشاور رئیس‌جمهور وقت در امور رسانه و مطبوعات و از سال 1383 تا 1384 مشاور وی در امور فرهنگی بوده، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مشاور امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور فرهنگی و اجتماعی وزیر فرهنگ و آموزش عالی، عضویت در شورای مرکزی جهاددانشگاهی و عضویت شورای عالی کمیسیون ملی یونسکو در ایران را در کارنامه خود دارد.

همچنین حجت‌الاسلام علي شفيعي مدیرگروه فقه و حقوق دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و عضو هیئت‌علمی گروه پژوهشی فقه و حقوق اسلامی است. وی معاونت اجرایی دانش‌نامه امام خمینی (ره) و مدیریت دفتر پژوهش پژوهشکده فقه و حقوق را در کارنامه خود دارد و  سال 82 تا 86 نیز دبیر اجرایی مجموعه گفت‌وگوهای فقه، قانون و جامعه بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: