• شنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-11285-5
  • خبرنگار : 15207
  • منبع خبر : ----

اظهارات نماینده نیشابور درباره 2 وزیر پیشنهادی

یک عضو فراکسیون امید در مورد معرفی وزیر برای دو صندلی خالی وزرای دولت دوازدهم گفت: این افراد می توانستند سریع تر معرفی شوند اما حتما امکانش برای رییس جمهور فراهم نبوده است.

حمید گرمابی در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: تاخیر بوجود آمده برای معرفی آقایان اردکانیان و غلامی مقداری زیاد بود و رییس جمهور در آخرین مهلت داده شده این کار را انجام دادند.

وی افزود: احتمال معرفی آقای اردکانیان از ابتدا مطرح بود اما خبر آقای غلامی را ما اخیرا شنیدیم و به نظر می‌رسد بعد از گزینه های متفاوتی که بنا به دلایلی مورد قبول قرار نگرفتند ایشان معرفی شده و احتمالا در گرفتن رای اعتماد به مشکل خواهند خورد و رای حداقلی خواهند آورد.

گرمابی بیان کرد: آقای غلامی تاکنون مسئولیت بزرگی نداشته اند و در دوران مسئولیت شان در دانشگاه همدان هم مقداری حواشی دانشجویی در موردشان گزارش شده است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آقای اردکانیان چهره شناخته شده و بین‌المللی هستند و با توجه به تخصصی که در حوزه آب دارند و مشکل امروز کشورمان هم این موضوع است امیدواریم بتوانند قدم‌های مناسبی را با پتانسیل‌های آن مجموعه در حوزه آب بردارند.

گرمابی خاطرنشان کرد: در حوزه آموزش عالی در دوره‌های اخیر مشکلات متنوعی وجود داشته و حساسیت‌های زیادی روی این موضوع وجود دارد و باعث شده تا از ظرفیت های توانمند این حوزه محروم شویم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: