• شنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-2787-5
  • خبرنگار : 15011
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ارشاد خراسان رضوی خبر داد:

ایجاد شهرک انیمیشن در خراسان رضوی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: یکی از طرح‌های حمایتی از انیمیشن، ایجاد شهرک انیمیشن در این استان است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سید سعید سرابی در جمع خبرنگاران با اشاره به جایگاه انیمیشن در عرصه هنر امروز اظهار کرد: برای تقویت کارهای هنری و فرهنگی باید تلاش بیشتری شود و به نظرم جای کار دارد که مشهد بتواند بر روی کارهای هنری و فرهنگی با تمام ظرفیت مانور دهد.

 وی در خصوص حمایت از انیمیشن ادامه داد: چند طرح حمایتی برای انیمیشن وجود دارد که امیدوار بر تحقق آنها هستیم زیرا خراسان رضوی در حوزه انیمیشن، جایگاه ممتازی دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: برای حمایت از انیمیشن باید به بخش خصوصی که کار انیمیشن را انجام می‌دهند، تسهیلات داده شود.

سرابی از ایجاد شهرک انیمیشن در خراسان رضوی خبر داد و یادآور شد: تقویت تشکل‌های انیمیشن که در مشهد هستند و ایجاد شهرک انیمیشن یکی از طرح‌هایی است که توسط بخش خصوصی داده شده و مصوبه شورای شهرسازی خراسان رضوی را دریافت کرده است.

وی تصریح کرد: قطعه‌بندی شهرک انیمیشن‌سازی در خراسان رصوی انجام شده و فاز اجرایی آن که در دست بخش خصوصی بوده، در حال آمادگی برای اجرا است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن اشاره به پرداخت تسهیلات برای تولید انیمیشن، تاکید کرد: چرخه انیمیشن وضعیت خیلی خوبی در مشهد داشته، امیدوارم تولید انیمیشن در مشهد پیشرفت بیشتر و مستمری داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: