• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-2885-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

گرمابي با اشاره به مساله سپنتا نيكنام؛

برخي موضوعات مستمسكي براي دشمنان مي‌شود

يك عضو فراكسيون اميد با اشاره به مساله سپنتا نیکنام گفت:  كساني كه به دنبال پيدا كردن نشانه‌هايي از نقض حقوق بشر در كشور هستند اين موضوع را مي‌توانند مستمسك قرار دهند.

حميد گرمابي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا – منطقه خراسان، با بیان این مطلب اظهار كرد: این موضوعات به دشمنان ما و در جوي كه بر عليه ايران برقرار كرده‌اند، كمك مي‌كند.

وي ادامه داد: مي‌شد اين حكم داده نشود تا اين جو منفي نيز تقويت نگردد؛ جو منفي كه دشمنان ما بر عليه ما در فضاي بين‌المللي ايجاد كرده‌اند.

گرمابي اظهار كرد: اگر ايشان به كار خود ادامه مي‌دادند، مشكلي به وجود نمي‌آمد، به هر حال ما در مجلس شوراي اسلامي نيز نمايندگان اقليت‌ها را داريم و مشكلي نيست؛ اين نمايندگان نيز كارشان را انجام مي‌دهند، فكر نمي‌كنم شوراي شهر از نمايندگي مجلس اهميتش بيشتر باشد كه فردي در شورا نتوانند فعاليت كنند ولي در مجلس بتوانند حضور داشته باشد. همچنين با توجه به شرايطي كه اين روزها در دنيا وجود دارد، بهتر بود ايشان نيز مي‌توانستند كارشان را ادامه دهند.

حميد گرمابي گفت: قرار هست اين موضوع در مجلس بررسي شود اگر مناسبتي باشد و قانون اجازه دهد، مجلس مي‌تواند بررسي‌هاي خود را انجام دهد و حداقل يك بررسي در يكي از كميسيون ‌ها انجام شود تا مجلس نيز به وظيفه خودش در این راستا عمل كرده باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: