• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-2488-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

محسن خبیری:

هواداران آذرخش با چوب و چماق پشت نیمکت فرش‌آرا‌ بودند

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد معتقد است حواشی پیش‌آمده در جریان دیدار فرش‌آرا و نماینده بندرعباس سبب شد تا تیم مشهدی با شکست دیدار را به پایان برساند.

محسن خبیری درگفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شکست تیمش درآغاز دور برگشت لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: تیم آذرخش علی‌رغم اینکه در اواخر نیم‌فصل قصد کناره‌گیری از لیگ برتر را داشت، در این بازی با عزمی بالا وارد میدان شد و ثابت کرد که مشکلی ندارد و از لحاظ روحی و روانی شرایط فوق‌العاده‌ای دارد. 

وی ادامه داد: در اوایل این بازی تمرکز خود را ازدست دادیم و در اثر شروع مجدد گل اول را دریافت کردیم، با صحبت‌هایی که بین دو نیمه با بازیکنان انجام دادیم، توانستند خود را در بازی پیدا کنند و بیشتر دقایق بازی در نیمه دوم در اختیار تیم ما بود، ولی اخراج دو بازیکن در فاصله پنج دقیقه شرایط را برایمان سخت کرد. 

خبیری درخصوص اخراج بازیکنان تیم فرش‌آرا در این بازی خاطرنشان کرد: بهتر است در این خصوص کارشناسان نظر دهند، ولی چیزی که مشخص بود داور در این دو صحنه سخت‌گیرانه تصمیم گرفت، اگر بازی بیشتر طول می‌کشید قطعا تعداد بیشتری از بازیکنانم اخراج می‌شدند.

سرمربی تیم فرش‌آرا گفت: با این حال بازیکنان تلاش خود را در این بازی کردند، باید به این موضوع اشاره کنم که این تیم، تاسیاسیات دریایی را هم شکست داده‌است. متاسفانه در این بازی شرایط به گونه‌ای رقم خورد که نتوانستیم بازی را به نفع خود به پایان برسانیم.

وی در خصوص درگیری‌هایی که بر روی سکو‌ها رخ داد، عنوان کرد: در اواسط نیمه نخست، تماشاگران با چوب و چماق در پشت نیمکت تیم ما حضور داشتند و بازیکنان از لحاظ روحی کمی دچار مشکل شدند.

وی ادامه داد: ده دقیقه از زمان بازی به همین دلیل متوقف بود، مطمئن هستم این موضوع برنامه ریزی شده بود تا تمرکز بازیکنان تیم را به هم بریزند.

خبیری اظهار کرد: باشگاه فرش‌آرا همواره اخلاق را در دستور کار خود دارد و تماشاگران مشهدی به هیچ عنوان به تیمی اهانت نکرده‌اند، ولی متاسفانه همواره در دیدارهای خارج از خانه اتفاقاتی می‌افتد که متضرر می‌‎شویم.
 
سرمربی تیم فرش‌آرا درخصوص بازی تیمش با شهرداری ساوه در هفته پانزدهم لیگ برتر عنوان کرد: این تیم بعد از تغییر مربی که داشته، شرایطش تغییر کرده و نتایج بهتری کسب کرده‌است. قطعا بازی سختی را مقابل این تیم خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: بازیکنان بعد از این دیدار تمام تلاش خود را خواهندکرد که در بازی خانگی سه امتیاز این بازی را به دست آورند، در نیم‌فصل دوم شرایط سختی در تمامی بازی‌ها داریم و باید برای رسیدن به بهترین جایگاه تلاش مضاعف کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: