• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-6086-5
  • خبرنگار : 15160
  • منبع خبر : ----

مدیریت گیاهان آپارتمانی با اپلیکیشن واقعیت افزوده

 شرکت Plant Life اپلیکیشن واقعیت افزوده مدیریت گیاهان آپارتمانی را برای شناخت و انتخاب بهترین گونه برای هر فضا معرفی کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از نیو اطلس، واقعیت افزوده مهمترین عامل پیشرفت این اپلیکیشن است. در واقع کاربر با تهیه تصویر از گیاه در محیط خانه اطلاعات اصلی نرم‌افزار را فراهم می‌کند.

این نرم‌افزار پس از شناسایی نوع گیاه و فضای مورد استفاده، اطلاعات جالب توجهی از جمله میزان اکسیژن و انرژی مثبت هر گیاه را به صورت عددی و یا با شکل نشان می‌دهد.

تیم سازنده این اپلیکیشن برای تهیه مرکز داده مناسب اقدام به مطالعه بیش از 100 مقاله علمی در مورد گیاهان خانگی و نقش جالب آنها در تولید انرژی مثبت و فضای مطلوب برای زندگی کرده‌اند.

محققان همچنین سایر فاکتورهای گیاهی مثل میزان جذب مواد ارگانیک فرار و سایر ریز ذارت موجود در محیط مثل خاک، گرده و دود سیگار را مورد بررسی قرار داده‌اند.

مطالعات گسترده محققان در هر چه دقیق‌تر شدن این اپلیکیشن کمک شایانی داشته است. به‌طوری‌که کاربران تنها با تهیه یک عکس از گیاه و محیط اطراف آن می‌توانند به اطلاعات علمی قابل‌توجهی مثل میزان اثر گیاه در تولید انرژی مثبت دست یابند.

مهمترین ویژگی این نرم‌افزار ارائه شاخص کارآمدی هر گیاه در تولید فضای مطلوب و جذاب در محیط میزبان است.

در حال حاضر اطلاعات کاملی از 90 گیاه آپارتمانی در مرکز داده این نرم‌افزار ذخیره شده است، این اطلاعات شامل نحوه نگه‌داری و تکثیر گیاهان و سایر دانستنی‌های مفید است.

نرم‌افزار Plant Life Balance به صورت رایگان برای آندروید و iOS قابل استفاده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: