• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-3188-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

رییس هیات دوچرخه‌سواری خراسان رضوی خبر داد

هیات دوچرخه‌سواری طرقبه‌شاندیز، میزبان از مسابقات جام مهرگان

رییس هیات دوچرخه‌سواری خراسان رضوی گفت: هیات دوچرخه‌سواری طرقبه‌شاندیز، میزبان از مسابقات جام مهرگان است

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مهدی روزبهانه در نشست خبری مسابقه بزرگ دوچرخه‌سواری کورسی و کوهستان، جام قصر مهرگان اظهار کرد: از حامی مالی مسابقه دوچرخه‌سواری ممنونم، این دومین سال همکاری با ایشان است. سال قبل این مسابقات را هیات مشهد برگزار کرد، با توجه به اینکه این مسابقات در طرقبه‌شاندیز برگزار می‌شود، توقع داشتیم که اداره ورزش و جوانان این منطقه و هیات دوچرخه‌سواری این شهرستان مسابقات را برگزار کنند.

وی افزود: با توجه به توانایی و پتانسیل بالای این شهرستان خوشبختانه رجب‌زاده قبول مسئولیت کرد تا در کنار بنا، مسوول کمیته فنی دوچرخه‌سواری استان و دبیر هیات دوچرخه‌سواری طرقبه‌شاندیز قبول مسوولیت کند. همچنین شورا و نیروی پلیس شهرستان نیز همکاری خوبی داشته‌اند.

روزبهانه تصریح کرد: با توجه به افزایش تعداد دوچرخه‌سواران امیدواریم مسابقات به بهترین شکل ممکن برگزار شود و نسبت به گذشته پیشرفت داشته‌باشد، همانطور که جام چشمه‌سبز گلمکان نیز برای چهارمین بار برگزار شد‌‌.

رییس هیات دوچرخه‌سواری در خصوص لفظ دوچرخه‌سوارنماها گفت: منظوراز دوچرخه‌سوارنما مباحث مربوط به قوانین راهنمایی و رانندگی است که گاها فرد سوار بر دوچرخه رعایت نمی‌کند، وگرنه به سایر مسائل وارد نمی‌شویم.

روزبهانه تصریح کرد: از شرایط خاص ورزش کشور آگاهی داریم، اکثر قریب به اتفاق بودجه مورد نیاز برای فعالیت‌های هیات را خودمان تامین می‌کنیم و فدراسیون نیز برای میزبانی مسابقات کشوری همکاری دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: