• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-3288-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

دبیر هیأت دوچرخه‌سواری طرقبه‌شاندیز:

4 میلیون تومان جایزه برای قهرمانان جام مهرگان

دبیر هیأت طرقبه‌شاندیز می‌گوید حدودا 4 میلیون تومان جایزه نقدی برای 12 برنده مسابقه جام مهرگان در دو بخش کورسی و کوهستان در نظر گرفته‌شده‌است.

محمدرضا بنا، دبیر هیأت طرقبه‌شاندیز و مسئول برگزاری این تورنمنت در نشست خبری مسابقه بزرگ دوچرخه‌سواری کورسی و کوهستان، جام قصر مهرگان اظهار کرد: ثابت گلستانی، رییس شورا و رشیدآبادی، رییس پلیس راهور طرقبه‌شاندیز نیز همکاری خوبی با ما داشته‌اند و از این عزیزان ممنونیم. همچنین از حامی مالی که موجب دلگرمی ماست ممنونیم. هیأت دوچرخه‌سواری طرقبه‌شاندیز تازه شکل گرفته و با تعامل خوبی که میان من و رجب‌زاده وجود داشت، پیش‌بینی‌های فنی لازمه را در نظر گرفتیم‌.

وی افزود: از منطقه توریستی و زیبای چالیدره مسابقه آغاز می‌شود، امتداد مسیر از طرقبه می‌گذرد و بعد از آن دوچرخه‌سواران به وکیل‌آباد هدایت می‌شوند. از ابتدای جاده شاندیز اما استارت رسمی مسابقه زده می‌شود و در نهایت نقطه پایان، مقابل قصر مهرگان خواهدبود.

دبیر هیأت طرقبه‌شاندیز گفت: پیست مخصوص دوچرخه‌سواری در طرقبه شاندیز خواهیم‌داشت تا خانواده‌ها بتوانند به بهترین شکل ممکن از فضای زیبای منطقه استفاده نمایند. دوچرخه‌های معمولی از رده خارج شده و دوچرخه‌های کوهستان مورد استفاده قرار می‌گیرند‌.

وی افزود: در برنامه‌های استعدادیابی نیز در نظر داریم که در آیتم کورسی نیز فعالیت خوبی داشته‌باشیم. دانشور نمونه بارز استعداد خراسانی‌ها در این زمینه است.

دبیر هیأت دوچرخه‌سواری طرقبه‌شاندیز افزود: امیدواریم بتوانیم افرادی که دوچرخه‌سواری می‌کنند را شناسایی کنیم و کارت مخصوص صادر کنیم تا نظارت خوبی بر دوچرخه‌سواران داشته‌‎باشیم.

وی در خصوص شرایط فنی مسابقات گفت: این مسابقه در سطح قهرمانی است و حدودا ۱۰۰ دوچرخه‌سوار در این رقابت‌ها شرکت خواهندکرد، ۴ میلیون تومان جوایز نقدی برای این مسابقه در نظر گرفته‌شده که به ۶ دوچرخه‌سوار برتر هر بخش تعلق خواهدگرفت‌.

وی در پایان تصریح کرد: برای اینکه به بار ترافیکی صبح جمعه مسیر نخوریم، از ورزشکاران مشارکت‌کننده دعوت می‌کنیم تا ۷ صبح در چالیدره حضور داشته باشند تا نهایتا ۸ صبح مسابقه استارت بخورد.

رجب‌زاده، رییس هیأت دوچرخه‌سواری طرقبه‌شاندیز اظهار کرد: استارت هیأت طرقبه‌شاندیز با همت روزبهانه زده‌شد. سال گذشته این مسابقه توسط هیأت مشهد برگزار شد، امسال اما با توجه به آغاز به کار هیأت طرقبه‌شاندیز این مسابقات توسط خودمان برگزار می‌شود.

وی افزود: تا پایان سال، حداقل یک همایش خانوادگی برگزار خواهیم‌کرد. بنا به عنوان مشاور فنی ما نیز حضوری فعال دارد، از بیست روز دیگر مسابقات مربوط به رده‌های پایه با همکاری آموزش و پرورش برگزار می‌شود تا استعدادیابی خوبی صورت گیرد. امیدواریم که از دل این استعدادیابی بتوانیم تیمی قدرتمند را روانه مسابقات استانی و کشوری کنیم. متاسفانه دوچرخه‌سواری این منطقه پیش از این ضعیف بوده، اما می خواهیم به نقطه‌ای برسیم که مثل تنیس و والیبال طرقبه‌شاندیز موفق باشیم‌.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: