• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-3388-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

رییس شورای شهر طرقبه‌شاندیز خبر داد

حل مشکلات مربوط به دوچرخه‌سواری بانوان در طرقبه‌شاندیز

رییس شورای شهر طرقبه‌شاندیز گفت: مشکلات مربوط به دوچرخه‌سواری بانوان در طرقبه شاندیز با توجه به جلسات و تعامل خوبی که میان شورای تامین و سایر دستگاه‌ها شکل گرفت، حل شد.

حسین ثابت‌گلستانی، رییس شورای شهر طرقبه‌شاندیز در نشست خبری جام دوچرخه‌سواری مهرگان که روز جمعه برگزار خواهدشد، اظهار کرد: در گذشته قهرمانان زیادی در طرقبه‌شاندیز داشته‌ایم، این شهرستان پتانسیل بالایی در ورزش دارد و وظیفه ماست که از حامیان مالی ورزش حمایت کنیم.

وی افزود: اصل قضیه را در مورد معضل مواد مخدر فراموش کرده‌ایم، به دنبال رفع مشکلات هستیم اما به دنبال پیشگیری نیستیم. چقدر برای ورزش بودجه گذاشته‌ایم؟ اگر روی ورزش و آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری کنیم، بدون شک شاهد بلوغ نسلی ویژه خواهیم‌بود که به اهداف ما نیز نزدیک‌تر خواهندبود‌.

رییس شورای شهر طرقبه‌شاندیز گفت: باید قلبا موافق ورزش باشیم تا بتوانیم راه‌کارهای موجود را جدی بگیریم و در جهت عملی شدن آنان فعالیت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در طرح‌های اتی در بلوار امام رضا رینگ مخصوص دوچرخه در نظر گرفته‌شده و برنامه‌ریزی‌های لازمه نیز صورت گرفته‌است.

رییس شورای شهرستان طرقبه‌شاندیز در خصوص محدودیت‌هایی که برای بانوان دوچرخه‌سوار وجود دارد، گفت: جلساتی با حضور فرماندار و مسئولان شورای تامین برگزار شده و به نتایج خوبی رسیده‌ایم. خوشبختانه حواشی بسیار کمتر شده و اگر ورزشکاران و علاقه‌مندان مسائل مربوط به شئونات را رعایت کنند، با نیروی انتظامی هماهنگ شده و مشکلی در این رابطه نداریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: