• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-9414-5
  • خبرنگار : 15072
  • منبع خبر : ----

با توجه به مصوبه اخیر شورای شهر درخصوص نام‌گذاری یکی از میادین؛

«پهلوان وفادار» به روی میدان می‌رود

شهرداری مشهد مکلف شد تا یکی از میادین شهر را به نام پهلوان احمد وفادار، از کشتی‌گیران قدیمی خراسانی و صاحب همیشگی بازوبند پهلوانی، کند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، ششمین جلسه شورای شهر مشهد صبح امروز در تالار شهر برگزار شد و در مصوبه‌ای شهرداری مکلف گردید با توجه به مطالبه جامعه ورزشی و اهمیت ترویج اخلاق نام یکی از میدان‌های شهر را به نام پهلوان وفادار کند.

همچنین در این جلسه دریافت بهای خدمات استفاده از آلاچیق‌های فاز یک منطقه نمونه گردشگری هفت حوض در راستای حفظ و توسعه زیرساخت‌های گردشگری منطقه هفت حوض تصویب شد. 

بر اساس این مصوبه، به شهرداری اجازه داده می‌شود بهای خدمات استفاده از آلاچیق‌های تجهیزشده فاز یک مجموعه گردشگری هفت حوض به شرح ذیل دریافت نماید: بهای خدمات دریافتی از ساعت 8 صبح تا 5 بعدازظهر، معادل هر ساعت 5000 ریال و بهای خدمات دریافتی از ساعت 6 بعدازظهر تا 7 صبح روز بعد معادل هر ساعت 10000 ریال.

همچنین با توجه به اینکه آموزشگاه‌های آزاد هنری و آموزشگاه‌های زبان مشمول پرداخت بهای بهره‌برداری موقت به شهرداری هستند و با عنایت به اینکه اکثر این آموزشگاه‌ها مستاجر بوده و اجاره‌های سنگین پرداخت می‌نمایند و حتی امکان تأمین هزینه‌های جاری خود را ندارد و با کاهش شدید کارآموزان مواجه‌اند، عملاً این آموزشگاه‌ها در حال تعطیلی هستند.

در مصوبه‌ای حمایتی از آموزشگاه‌های زبان و هنر، شهرداری مکلف شد حقوقات بهره‌برداری موقت خود از موسسات و آموزشگاه‌های فرهنگی و هنری و نیز آموزشگاه‌های زبان را در ازای خدمات آموزشی این آموزشگاه‌ها به شهروندان تهاتر نماید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: