• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-7186-5
  • خبرنگار : 15232
  • منبع خبر : ----

انتخاب دانشگاه فرهنگیان به عنوان قطب فرهنگی پدافند غیرعامل استان

دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی به عنوان قطب فرهنگی پدافند غیرعامل استان معرفی شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دکتر سید حسین مجتبوی، رئیس امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی صبح امروز در همایش نکوداشت هفته پدافند غیر عامل گفت: یکی از تاکیدات دانشگاه فرهنگیان بعد از پدافند غیر عامل تاکید بر مسائل فرهنگی است چرا که تهیدیدات فرهنگی و اجتماعی در جامعه رو به افزایش است.

وی با بیان اینکه 14 سال گذشته به فرمان رهبر معظم انقلاب نهاد تاثیرگذار پدافند غیرعامل تشکیل شد، ادامه داد: با توجه به این که جامعه ما جامعه‌ای پویا، مترقی و با برنامه و رو به توسعه است، بدون شک دانشگاه فرهنگیان می‌تواند به عنوان نهادی علمی و فرهنگی در حوزه های متعدد در این روند رو به رشد فعال باشد.

رییس امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با اشاره به اینکه  دانشگاه فرهنگیان قطب ارزشمند فرهنگی و در مسائل علمی می‌تواند کمک یار نظام باشد، عنوان کرد: دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی به عنوان دانشگاه فعال در حوزه پدافند غیر عامل استان انتخاب شد.

مجتبوی افزود: چندی پیش دانشگاه فرهنگیان که قطب تعلیم و تربیت استان است از طرف استانداری به عنوان قطب فرهنگی پدافند غیر عامل در استان معرفی شد.

وی بیان کرد: اگر معلمان جامعه آگاه تر، فهمیم تر و با اطلاعات بیشتری در کلاس درس حضور بیابند، جامعه در برابر بسیاری از تهدیدها بیمه است.
 
رییس امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی تاکید کرد: یکی از تاکیدات دانشگاه فرهنگیان بعد از پدافند غیر عامل تاکید بر مسائل فرهنگی است چرا که تهیدیدات فرهنگی و اجتماعی در جامعه رو به افزایش است.

مجتبوی خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان در حوزه زیرساختی و تامین امنیت اقدام به ارتقاء سطح امنیت اتوماسیون اداری و سرورها داشته است.
وی گفت: همچنین در نظر داریم به منظور تامین امنیت پردیس شهید هاشمی نژاد مکان درب ورودی را تغییر دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: