• جمعه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-5188-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

خبیری: ساوه‌ای‌ها جوری خوشحالی کردند انگار قهرمان لیگ شده‌اند

سرمربی تیم فوتسال فرش‌‌آرا مشهد می‌گوید کادرفنی ساوه به شکلی پس از کسب تساوی مقابل فرش‌آرا خوشحالی کرد که انگار قهرمان لیگ شده‌است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محسن خبیری پس از تساوی خانگی تیمش در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار کرد: جا دارد تبریک ویژه‌ای به کادرفنی شهرداری ساوه بگویم که بعد از سوت پایان بازی به گونه‌ای خوشحالی کردند که انگار قهرمان لیگ برتر شده‌اند.

وی ادامه داد: این خوشحالی نشان می‌دهد که تیم فرش‌آرا از چه قدرتی برخوردار است و در نبود چهار بازیکن اصلی خود عملکرد فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشتیم. مصطفی طیبی و ابراهیم حاجتی برای این دیدار محروم بودند، حامد عبدالهی به دلیل مصدومیت و قدرت بهادری هم در اوایل بازی مصدوم شد و نبود این بازیکنان کار را برایمان سخت کرد.

سرمربی تیم فرش‌آرا تصریح کرد: بر اثر اشتباهات فردی گل‌های بدی را دریافت کردیم و تیم شهرداری ساوه از نظر فنی هیچ چیزی برای گفتن نداشت.

وی در خصوص آینده تیم فرش‌آرا گفت: باید در تمرینات بر روی نقاط ضعف خود کار کنیم تا در ادامه بتوانیم، امتیازاتی را که از دست دادیم بتوانیم جبران کنیم.

خبیری در خصوص اعتراض به داوران این بازی گفت: این موضوع برای باشگاه فرش‌آرا طبیعی شده است و متاسفانه نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

وی بیان کرد: نیمکت تیم شهرداری ساوه با اعتراضات خود فشار زیادی روی داوران آوردند و همین موضوع باعث شد که در عملکرد داواران تاثیر بگذارد.

سرمربی تیم فرش‌آرا خاطرنشان کرد: این اولین بازی نبود که تیم فرش‌آرا از داوری متضرر شده است، در این پانزده هفته در تمامی بازی‌ها متضرر شده‌ایم و به هیچ عنوان کاری از دست باشگاه فرش‌آرا برنمی‌آید.

وی تصریح کرد: در بیست ثانیه پایانی بازی زمانی که زمان استراحت را اعلام کردیم داور سوم شش ثانیه از زمان بازی را متوقف نکرد و به هیچ عنوان هم این شش ثانیه را به زمان بازی اضافه نکردند.

خبیری بیان کرد: قانون نانوشته فوتبال است که اگر از موقعیت‌های خود استفاده نکنی، تنبیه می‌شوی، اگر زمانی که با نتیجه سه بر دو از حریف پیش بودیم ، توپ‌های خود را وارد دروازه می‌کردیم در اواخر بازی چنین فشاری را تحمل نمی‌کردیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: