• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 968-4091-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد اعلام کرد:

شرکت 82 نفر در رویداد ایده‌پردازان گردشگری

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد اعلام کرد: 82 نفر در رویداد ایده‌پردازان گردشگری شرکت کردند .

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مسعود گلستانی‌پور در اختتامیه رویداد ایده‌پردازان گردشگری که در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: 150 بنر تبلیغاتی و 10 رول شهرداری در سطح شهر مشهد به منظور اطلاع‌‎رسانی پیرامون رویداد ایده‌پردازان گردشگری اختصاص یافت و در نهایت 82 شرکت‌کننده در این رویداد حضور یافتند.

وی خاطرنشان کرد: عصر چهارشنبه برنامه افتتاحیه این رویداد برگزار شد و از 82 شرکت‌کننده 33 نفر انتخاب شدند، چرا که برخی از شرکت‌کنندگان توان ارائه ایده‌های خود را به خوبی نداشتند.

گلستانی‌پور ادامه داد: طبق استاندارد برگزاری استارتاپ ویکندها، شرکت‌کنندگان در این استارتاپ ایده‌های برتر را انتخاب کردند و هر ایده‌پرداز 7 تا 8 نفر از شرکت‌کنندگان را در ایده خود مشارکت داد و روز پنج‌شنبه به پردازش ایده‌ها و اخذ اطلاعات اختصاص یافت.


رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد گفت: چهار کارگاه با عنوان مدل کسب و کار، طراحی مدل اولیه محصول، اعتبار‌سنجی و نحوه ارایه به داوران و شرکت‌کنندگان برگزار شد تا ایده‌ها پخته‌تر شوند و به صورت دقیق‌تر در معرض داوری داوران قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: از داوران خبره در حوزه گردشگری، IT و کسب و کار استفاده کردیم و تیم‌های داوری سه ایده از 10 ایده را انتخاب کردند.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد یادآور شد: در دنیای امروز نباید به دنبال اشتغال باشیم بلکه باید کارآفرینی را دنبال کنیم زیرا کارآفرینی اشتغال را به همراه دارد.

به گزارش ایسنا رویداد شتاب ایده‌پردازان گردشگری با مجوز مرکز شتابدهی نوآوری، حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی و همکاری همه‌جانبه موسسه آموزش‌عالی علمی- ‌کاربردی جهاددانشگاهی مرکز مشهد از 10 تا 12 آبان‌ماه 96 در مشهد برگزار شد و از بین 10 ایده برتر ایده تیم «همیار گشت» اول شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: