• دوشنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-7288-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

خبیری: بهادری به دیدار با قرچک می‌رسد

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: بازی سختی با تیم مقاومت قرچک داریم ولی با این حال برای کسب سه امتیاز وارد میدان خواهیم‌شد.

محسن خبیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شرایط تیم فرش‌آرا برای دیدار خارج از خانه تيمش با مقاومت قرچک، عنوان کرد: پس از تساوی خانگی هفته گذشته مقابل شهرداری ساوه تمرینات خوبی را دنبال کرده‌ایم، می‌خواهیم پیروز شویم اما قطعا بازی سختی مقابل این تیم خواهیم‌داشت.

وی ادامه داد: مقاومت قرچک از تماشاگران خونگرم و پرشوری در سالن خود استفاده می‌کند و قطع به یقین بازی کردن مقابل این تماشاگران کار دشواری است.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا  مشهد تصریح کرد: بعد از بازی با شهرداری ساوه از لحاظ روحی و روانی با بازیکنان کار کردیم تا بتوانیم شرایط خوبی را برای این دیدار داشته‌باشیم، از ابتدای حضور در تیم فرش‌آرا بازی‌های داخل و خارج از خانه برایمان از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در هر بازی برای پیروزی وارد میدان می‌شویم.

خبیری در خصوص جو سالن شهر قرچک، عنوان کرد: تماشاگران قرچکی نشان داده‌اند که اگر تیم حریف حاشیه نداشته‌باشد مشکلی به وجود نمی‌آورند. قطعا تلاش خواهیم کرد با تمرکز کافی حاشیه زیادی در جریان بازی برای تیم‌مان اتفاق نیفتد.

وی در خصوص سخت گل زدن و همچنین راحت‌گل خوردن تیمش افزود: در بازی‌های گذشته این موضوع یکی از نقاط ضعف تیم ما بوده‌است، با توجه به آنالیزی که داشتیم، موقعیت‌های خوبی بر روی دروازه حریفان خلق می‌کنیم ولی نمی‌توانیم به خوبی از این موقعیت‌ها استفاده کنیم، در عوض بر روی اشتباهات فردی به راحتی گل می‌خوریم و کار برایمان سخت می‌شود.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد اضافه کرد: در طول این 15 هفته کمتر تیمی بر اثر تاکتیک فنی به تیم ما گل زده‌است، بلکه بیشتر بر روی اشتباهات فردی دروازه تیم ما باز شده‌است.

خبیری گفت: اگر در دفاع بتوانیم عملکرد خوبی را داشته‌باشیم، می‌توانیم حتی قهرمان شویم‌. با بازیکنان صحبت کردم که در درجه اول گل نخوریم و اگر بخواهیم گل بخوریم سخت این موضوع اتفاق بیافتد، در حال حاضر یکی از تیم‌هایی هستیم که گل‌ خورده کمی در جدول رده‌بندی لیگ برتر داریم.

وی خاطرنشان کرد: فاصله ما با تیم چهارم جدول بسیار کم است قطعا با تلاش و امید می‌توانیم صعود خوبی در جدول رده‌بندی داشته‌‌باشیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد در خصوص مصدومیت قدرت بهادری، عنوان کرد: در ابتدای بازی گذشته زمانی که قدرت بهادری مصدوم شد کادر فنی کمی از این موضوع ترسیدو نخواستیم در خصوص این بازیکن ریسک کنیم.ولی خوشبختانه بعد از اتمام بازی به خوبی توانست تمرین کند و ام ار آی که از پای این بازیکن گرفتیم مشکل خاصی نبود و می‌تواند تیم را در بازی با مقاومت قرچک همراهی کند. 

خبیری در پایان گفت: سعید سروری را به دلیل مصدومیت در بازی فردا به همراه نخواهیم‌داشت ولی سایر بازیکنان با قدرت برای این بازی آماده می‌شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: