• دوشنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-7788-5
  • خبرنگار : 15072
  • منبع خبر : ----

چمنیان: رای به لیست امید مایه افتخار من است

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران گفت:از رأی‌دهندگان به شورای کنونی بودم و به این امر افتخار می‌کنم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، عباس چمنیان امروز در هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد، گفت: باعث افتخار است که به‌عنوان یک مشهدی به‌عنوان سرمربی در جام جهانی نوجوانان حضور داشتم و توانستیم برای اولین‌بار در هشت تیم برتر قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه «قبل از رفتن به جام جهانی کمپینی به نام "هشتاد میلیون دعا برای تیم ملی نوجوانان" راه افتاد»، افزود: اینکه مردم با همچین رویدادی، احساس غرور می‌کنند، مهم ترین دستاوردی است که از این مسابقات داشته‌ایم.

چمنیان با اشاره به اینکه «من خودم یکی از رأی‌دهندگان به این شورا هستم»، تصریح کرد: نگاه عمیق شما به ورزش می‌تواند یک عامل اصلی در شور و نشاط و جلوگیری از بسیاری مشکلات شود.

وی افزود: باید نگاه شما به ورزش در شورای شهر یک نگاه عمومی باشد. اهمیت ورزش همگانی باید در سیاست‌گزاری‌های  شورا لحاظ دیده شود.

چمنیان با بیان اینکه «ورود شهرداری به ورزش قهرمانی، ورودی مبارک است که باید با یک حساب‌وکتاب همراه باشد»، اظهار کرد:این‌قدر که از ورود بی‌حساب‌وکتاب برخی سازمان‌ها به ورزش قهرمانی، ضربه‌های جدی خورده‌ایم، از چیز دیگری لطمه ندیده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه «تربیت بدنی شهرداری مشهد مایه افتخار است، اما با استانداردها فاصله داریم»، ادامه داد: امیدواریم با فراهم‌کردن زیرساخت‌ها گام‌های مؤثری در زمینه ورزش عمومی برداشته شود.

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران بیان کرد:تیم ملی نوجوانان با 4 پیروزی برابر تیم‌های گینه، آلمان، کاستاریکا و مکزیک موفقیت بزرگی به دست آورد. همچنین ما سال گذشته نایب قهرمان آسیا شدیم و همه این موفقیت‌ها را به مردم خوب مشهد و بارگاه حضرت رضا (ع) هدیه می‌کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: