• سه شنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-9084-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

مدیر طرح تنظیم بازار خراسان رضوی:

ذخایر کافی اقلام محرم در استان موجود است

مدیر طرح تنظیم بازار خراسان رضوی گفت: تا پایان صفر ذخایر کافی اقلام ویژه ماه محرم برای هیات‌‍‌ها و تکایا ارایه خواهد شد.

حمیدرضا جوادی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: در ماه محرم امسال به اندازه کافی ذخیره اقلام برنج، حبوبات، گوشت، برنج و شکر داریم و تا پایان این ماه ذخایر ما پاسخگو نیاز هیات‌ها و تکایا خواهیم بود.

وی ادامه داد: این اقلام ویژه محرم و صفر بوده که تا پایان صفر ادامه دارد. برنج هندی با قیمت هر کیلو 4000 تومان درب انبار ویژه هیات‌ها و تکایای مذهبی عرضه می‌شود.

مدیر طرح تنظیم بازار خراسان رضوی با بیان اینکه همچنین شکر با قیمت 2520 تومان به ازای هر کیلو درب کارخانه تحویل داده می‌شود، تصریح کرد: در خصوص حبوبات نیز سازمان تعاون روستایی مقداری حبوبات آماده در اختیار دارد و در صورتی که هر مجموعه‌ای به آن احتیاج داشته باشد، در اختیار آن‎ها قرار خواهد گرفت.

جوادی با بیان اینکه در مورد گوشت قرمز برنامه خاصی نداریم و مقداری قیمت آن تعدیل شده است، خاطرنشان کرد: گوشت قرمز که در چند ماهه گذشته هر کیلو 39000 تا 40000 تومان به فروش می‌رسید امروز به 34000 تا 35000 تومان کاهش یافته است.

وی افزود: گوشت قرمز گوساله به صورت منجمد ویژه هیات‌ها و تکایا در نظر گرفت شده و با معرفی سازمان تبلیغات اسلامی توذیع می‌شود و برنج و شکر نیز همین روال را طی خواهند کرد.

مدیر طرح تنظیم بازار خراسان رضوی گفت: تاکنون حدود 200 یا 300 تن برنج توزیع شده و در خصوص توزیع گوشت نیز هیچ محدودیتی نداشتیم و حدود 50 یا 60 تن گوشت توذیع کردیم.

جوادی تاکید کرد: از محر و صفر سال گذشته تاکنون قیمت اقلامی مانند برنج و به ویژه شکر ثابت بوده و به وفور در بازار است امسال به نوعی مراجعه کمتری را شاهد بودیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: