• سه شنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-9184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق اصناف مشهد خبر داد

حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی روسیه به صورت رایگان برای اصناف

رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به اختصاص یارانه دولتی برای مشارکت در نمایشگاه‌های مذکور خاطرنشان کرد: اصناف برای شرکت در این نمایشگاه هزینه غرفه و حمل و نقل کالا نخواهند داشت و از این جهت نمایشگاه رایگان برگزار خواهد شد.   

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مشهد محمود بنانژاد اظهار کرد: اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با محوریت خراسان رضوی و اولین نمایشگاه محصولات غذایی حلال جمهوری اسلامی ایران در کازان روسیه در تاریخ 29 آذر ماه فعالیت خود را آغاز که تا 2 دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: سیاست‌های اخیر اتاق اصناف مشهد در راستای توسعه بخش صادرات کالاهای تولیدی اصناف است ضمن اینکه تاکنون اقدامات مطلوبی انجام شده که شرکت در چندین نمایشگاه، اعزام و یا پذیرش هیات‌های تجاری حاصل بخشی از تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های ما بوده است.

بنانژاد با بیان اینکه بخش تولیدی حوزه صنفی ظرفیت بسیار خوبی دارد و ما برآنیم تا این مجموعه‌ها‌ را هرچه بیشتر با بازارهای جدید و جهانی در راستای توسعه کسب و کار آشنا سازیم، گفت: یکی از مهم‌ترین راه‌های ساده رشد، توسعه و گسترش به بازارهای مختلف داخلی و جهانی همین امر است.

رئیس اتاق اصناف مشهد اضافه کرد: این کار به اصناف این شانس را می‌دهد که مشتریان جدید به دست آورده و درآمد خوبی را از آن خود نماید. همچنین در این مسیر اصناف می‌توانند جهت تامین نیازها و کمبودهای جامعه با محصولات و خدمات جدید آشنا شوند.

رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به فراهم نمودن زمینه‌های تجارت درسفر هیات تجاری استاندار خراسان رضوی به تاتارستان بیان کرد: در پشت صحنه برگزاری این نمایشگاه زحمت‌های زیادی کشیده می‌شود که سفر اخیر استاندار خراسان رضوی زمینه‌ساز فرصت‌های مناسبی برای ایران و به ویژه استان خراسان رضوی شده و تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف تجاری اصناف خواهد داشت.

وی ضمن اشاره به اختصاص یارانه دولتی برای مشارکت در نمایشگاه‌های مذکور خاطرنشان کرد: اصناف برای شرکت در این نمایشگاه هزینه غرفه و حمل و نقل کالا نخواهند داشت و از این جهت نمایشگاه رایگان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: