• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-7485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

هاجر چنارانی مطرح کرد؛

مواضع ایران سدی محکم در مقابل نیات شوم آمریکایی‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: مهم ترین راهکار ایران در مقابله با نقض مکرر برجام توسط آمریکایی‌ها باید اتخاذ سیاست محافظ کارانه در مقابله با تهدیدات باشد و ما برنامه‌های خاص خود را در جهت پیشبرد منافع ایران اسلامی داریم.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان و به نقل از خانه ملت، هاجر چنارانی در خصوص اتخاد رویکرد چماق و هویج توسط آمریکا در مقابله با پیشرفت‌های دفاعی و موشکی ایران گفت : تهدیدات آمریکا باعث استواری اراده ملت می‌شود و این نوع تهدیدات دیگر اثرات خود را از دست داده است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی افزود: نیت آمریکایی‌ها از اتخاد چنین تهدیدهایی گرفتن امتیاز بیشتر از دولت و ملت ایران است که با پاسخ محکم و قاطع از طرف ملت مواجه خواهد شد.

وی با انتقاد از بهانه تراشی‌های مکرر آمریکا و مزدوران منطقه‌ای خود در خاورمیانه در زمینه دفاعی و موشکی ایران ادامه داد: پیشرفت و ارتقای سامانه‌های دفاعی و موشکی برای دفاع از کیان جمهوری اسلامی در مقابل تهدیدات است و این مسئله برای همه روشن است و بهانه های آمریکایی های فقط در جهت عقب راندن ایران از مواضع خود می باشد.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه برجام یک معاهده بین المللی و مصوبه شورای امنیت سازمان ملل است اما نقض مکرر آن توسط طرف آمریکایی چهره منافقانه آمریکا را بیش از گذشته برای جهانیان آشکار ساخته و دنیا مقصر اصلی در این زمینه را آمریکا می داند.

وی ادامه داد: آمریکا با به بن بست رسیدن نقشه‌های شوم خود در ایجاد خاورمیانه جدید و قرار گرفتن ایران به عنوان سد محکم در مقابل خود، این تهدیدات را برای انزوای ایران در منطقه و پیشبرد اهداف خود بکار گرفته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مهم ترین راهکار و رویکرد ایران در مقابله با نقض مکرر برجام توسط آمریکایی ها و با توجه به حساسیت های بوجود آمده در منطقه باید اتخاذ سیاست محافظ کارانه در مقابله این تهدیدات باشد ولی ما برنامه های خاص خود را در جهت پیشبرد منافع و ارتقای سامانه های دفاعی و موشکی خود داریم .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: